Jak zorganizować ślub?

5 2 votes
Ocena artykułu

Organizujesz ślub kościelny, ślub cywilny, a może ślub humanistyczny? Nie ważne, na który rodzaj się decydujesz, ważne by wiedzieć, że w większości przypadków etap planowania i organizacji przebiega bardzo podobnie. Pytanie: Jak zorganizować ślub? wielokrotnie powtarzało się w wywiadach, które udzielaliśmy, dlatego w tym artykule zebraliśmy linki do kilku z nich, abyś mogła poznać nasz punkt widzenia na organizację ślubu i wesela.

targi ślubne rzeszów
Wywiad z Dominiką Soją-Blat | Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie

Spis treści:

Wywiad – Onet.pl

Jak zorganizować idealny ślub i wesele? Kiedy rozpocząć przygotowania? Czy możliwe jest utrzymanie w ryzach kosztów organizacji weselnego przyjęcia? Wywiad dla Onet.pl

Wywiad dla Onet.pl

Wywiad – Glamour Poland

Jak wybrać odpowiednią suknię ślubną? DJ czy zespół weselny? Jakie prezenty dla gości? Jak zorganizować ślub kościelny w plenerze? Wywiad dla Glamour Poland w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania czytelniczek.

Jak zorganizować wesele? Wywiad dla Glamour Poland

Wywiad – Polskie Radio Rzeszów

Jest wiele powtarzalnych mitów oraz pytań, które regularnie zadają nam widzowie. Jednym z nich jest to, czy faktycznie Disco Polo na weselu to wciąż HIT czy dawno KIT? Jak pogodzić “chciałabym” z tym “a co pomyśli rodzina”? Jak znaleźć balans pomiędzy budżetem ślubnym, zdrowym rozsądkiem i zorganizowaniem wesela, o jakim zawsze marzyliśmy? Równo 3 miesiące po podkarpackich targach ślubnych w słuchawce telefonu słyszymy: “Czwartek, godzina 11:30, do zobaczenia u nas. Polskie Radio Rzeszów”. Tymi słowami zakończyła się rozmowa telefoniczna z Szymonem Tarandą – dziennikarzem prowadzącym audycję w Polskim Radio Rzeszów “Tu i Teraz”. Podczas naszej rozmowy magiczna organizacja wesela została odczarowana. Nagranie możesz posłuchać poniżej lub na stronie Polskiego Radia Rzeszów: KLIKNIJ TUTAJ I POSŁUCHAJ WYWIADU.

Disco Polo na weselu? Wywiad – Polskie Radio Rzeszów

Wywiad – Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie

W trakcie XV Podkarpackich Targów Ślubnych organizowanych w G2Arenie mieliśmy okazję podzielić się naszą wiedzą z uczestnikami tzw. panelu eksperckiego. Wiedzą na temat tego, jak zorganizować wesele, gdzie warto szukać oszczędności ślubnych oraz jak rozsądnie zaplanować budżet ślubny? Pełny wywiad możesz przesłuchać na naszym kanale Youtube, link umieszczamy poniżej:

Gdzie szukać oszczędności przy organizacji ślubu? Wywiad – Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie

Już jest! 🔥 Kalendarz Adwentowy dla Par

✅ 24 dni fantastycznej przygody
😍 Ponad 1000 Par już dołączyło

5 2 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze

Blog

Sklep

Konto