Spinki do mankietów na ślub – klasyczne czy we wzory?

5 1 vote
Ocena artykułu

Ślub to ważne wydarzenie, do którego para chce się przygotować jak najlepiej. W tym dniu wszystko powinno być doskonałe. Zadbać trzeba również o swój strój. Poza suknią i welonem Panna Młoda szuka wyjątkowej biżuterii, a co z Panem Młodym? On także powinien zadbać o biżuterię. W jego przypadku będą nią spinki do mankietów.

Spinki do mankietów są delikatnym dodatkiem do stroju. Teoretycznie nie są na pierwszym planie, ale stanowią akcent podkreślający elegancję i szyk posiadacza. Nie nosi się ich do każdej koszuli, a jedynie tych najbardziej eleganckich mających mankiet francuski. Jeżeli zamierzamy uzupełnić nasz strój o spinki do mankietów, to właśnie na tego rodzaju koszulach musimy się koncentrować. Znajdziemy je m.in. w ofercie Lancerto: https://www.lancerto.com/pl/odziez/kolekcje/sluby-i-wesela/koszule-slubne.html

Co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Kiedy zaczniemy przeglądać spinki, to szybko zorientujemy się, że ich wybór jest ogromny. Może się pojawić dylemat, który wzór będzie najlepszy? W pierwszej kolejności patrzymy na kolorystykę i styl wykonania, a następnie zastanawiamy się, czy będzie pasować do klamry paska, zegarka, butów, krawatu bądź muszki.

Ponadto spinki do mankietów ślubne mogą mieć różne kształty. W klasycznej odsłonie są srebrne bądź złote. Nieraz mają dodatkowe ozdoby i kamienie. Większość mężczyzn decyduje się na spinki okrągłe, ale do wyboru mamy także spinki owalne, kwadratowe i prostokątne. Do tego dochodzą modele o nietuzinkowej formie, które są dobrą propozycją dla indywidualistów chcących pokazać swój styl.

Dobieramy spinki do garnituru

Jak widać, możliwości mamy sporo, jak spośród nich wybrać spinki, które dobrze będą wyglądać z naszym strojem? Oto kilka podpowiedzi. Jeśli zamierzamy na ślub założyć garnitur w ciepłym odcieniu, na przykład brązowym, to jego doskonałym uzupełnieniem będą złote spinki do mankietów. Z kolei do garniturów szarych i niebieskich, a więc w odcieniach chłodniejszych, bardzo dobrze pasują spinki srebrne.

Poza kolorem garnituru bardzo ważna jest koszula, jaką zamierzamy włożyć. W przypadku kiedy nasza będzie gładka, weźmy pod uwagę spinki we wzory, które urozmaicą całość i stylizacja będzie wyglądać ciekawiej. Być może wolimy jednak koszule wzorzyste, a wtedy dobrze sprawdzą się spinki do mankietów gładkie. Kiedy natomiast chcemy czegoś oryginalnego, to możemy wybrać spinki nieco humorystyczne lub nawiązujące do naszych pasji. Piłka nożna, podkówka, gitara – wybór jest duży.

Nasz strój musi być dopasowany do charakteru wesela. W przypadku tradycyjnych i wystawnych przyjęć koncentrujemy się na klasycznych modelach garniturów. Wtedy też nasze spinki do mankietów też takie mają być. Kiedy jednak planujemy ślub w luźniejszej atmosferze, w klimacie boho lub rustykalnym, to możemy pokusić się o coś nietuzinkowego.

Niezależnie od tego, jaki ma być klimat wesela, komponując stylizację, musimy skupiać się na ubraniach wysokiej jakości. Koszule, kamizelki, garnitury, spinki czy buty dobrej klasy łatwo skompletujemy, decydując się na zakupy na https://www.lancerto.com/pl/.


Tekst sponsorowany: Lancerto

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
5 1 vote
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze