Prezenty ślubne dla rodziców

5 2 votes
Ocena artykułu

Prezenty ślubne dla rodziców powinny pasować do ich charakteru. Uwielbiają spędzasz wspólne chwile razem? Może warto podarować im wypad na wspólną kolację w wykwintnej restauracji? Są osobami, które kochają aktywnie spędzać czas? Świetnie! Może zapewnicie im sportową niespodziankę? Wniosek jest prosty – charakter prezentu powinien być dopasowany do rodziców. Oto przykładowe pomysły na prezenty dla rodziców:

Podziękowanie dla rodziców – Prezenty ślubne dla rodziców

Spis treści:

Prezent dla rodziców – Kwiaty i kosze podarunkowe

To jedne z najpopularniejszych form, które znajdziesz w większości sklepów z prezentami. Mogą to być kosze wypełnione słodkościami lub też dla mężczyzn z nutą dobrego trunku typu whisky. Dla mam super sprawdzają się bukiety kwiatów (możesz skorzystać ze ściągi kwiatów sezonowych na wesele).

Prezent dla rodziców – Masaż relaksacyjny

Pozwól im zapomnieć o tym całym “ślubnym stresie” – należy im się prawdziwy relaks pod rękami specjalisty. Większość Hoteli ze strefą SPA ma w swojej ofercie zabiegi relaksacyjne. Może to być masaż klasyczny dla dwojga lub też bardziej wyszukane, jak masaż gorącymi kamieniami czy woskiem. Taki wypad pozwoli im się nieźle zresetować – prosty i skuteczny sposób na prezent dla rodziców.

Prezenty ślubne dla rodziców - masaż relaksacyjny
Prezent dla rodziców – Masaż relaksacyjny | Hotel Rzeszów – Blue Diamond

Prezent dla rodziców – Romantyczna kolacja

Romantyczna kolacja we dwoje jest zawsze trafiona w dychę! Nie ma nic piękniejszego niż widok Twoich rodziców siedzących przy jednym stoliku, patrzącym sobie prosto w oczy w otoczeniu romantycznej świecy i degustujących lampkę wina. Bądźmy ze sobą szczerze – za te wszystkie lata z Tobą, powinnaś ich nosić na rękach! Polecam jedynie wcześniej uzgodnić z obsługą, co wchodzi w skład vouchera lub uzgodnić konkretną sumę do wydania w restauracji.

Prezent dla rodziców – Weekend w hotelu

Wiele hoteli oferuje tzw. całodniową usługę zabiegów upiększających. Takie podziękowanie dla rodziców jest wisienką na torcie, szczególnie gdy po wielomiesięcznej pomocy przy organizacji ślubu im też przyda się niezły relaks. Jeśli zdecydujesz się na rezerwację weekendową, to masz 2 opcje – albo wcześniej sprytnie sprawdzisz, które weekendy są wolne u Waszych rodziców lub też z obsługą Hotelu ustalisz, że wykupiony voucher można zrealizować we wspólnie uzgodnionym terminie. Dzięki temu, to rodzice skontaktują się z Hotelem i zarezerwują konkretny termin.

Hotel Rzeszów – Blue Diamond w Trzebownisku (obok Rzeszowa)

Prezent dla rodziców – film z podziękowaniami

Kilka lat temu była ogromna moda na tworzenie filmu z podziękowaniem, który odpalało się na sali weselnej. Filmy tworzone w formie śmiesznych sytuacji i gagów lub też te bardziej chwytające za serce z bardziej emocjonalnym nastrojem. Wpisując na Youtube: Film dla rodziców, znajdziesz mnóstwo inspiracji. Alternatywnie do filmu można również wręczyć list z podziękowaniami, który rodzice będą mogli na spokojnie odczytać na osobności.

Podziękowania dla rodziców w formie The Same Day Edit, czyli teledyskiem montowanym w dniu ślubu | Jakub & Natalia | Montaż: Gentleman – Wedding Story

Jakie są inne prezenty ślubne dla rodziców?

Więcej znajdziesz w #ŚlubnejKawce, która jest umieszczona na naszym kanale Youtube – Mówię o ślubie:

Jaki prezent dla rodziców?

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
5 2 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze