Co kupić na ślub cywilny?

0 0 votes
Ocena artykułu

W przypadku ślubu kościelnego z tradycyjnym weselem sprawa zdaje się prosta – najbardziej pożądanym prezentem jest zwykle gotówka, do której można dołożyć symboliczny upominek. Co jednak w sytuacji, gdy uroczystość sprowadza się do skromnej uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego i eleganckiego obiadu dla najbliższych? Poszukaj poniżej inspiracji na prezent na ślub cywilny, a z pewnością nie zawiedziesz młodej pary.

Lot w tunelu aerodynamicznym – ciekawy prezent na ślub

Voucher na prezent ślubny być może nie brzmi zbyt fascynująco. Wszystko sprowadza się jednak do tego, jaką obietnicę niesie za sobą. W przypadku vouchera na lot w tunelu aerodynamicznym jest to obietnica przeżycia niezapomnianej przygody i doświadczenia ekstremalnych wrażeń, a to jeden z najlepszych pomysłów na prezent na ślub cywilny. Znajdziesz go tutaj: https://sklep.flyspot.com/produkty/vouchery/dla-par/prezent-slubny

Wbrew pozorom, lot w tunelu aerodynamicznym to rozrywka bez limitów wiekowych i innych ograniczeń. Nie wymaga nawet świetnej kondycji ani szczególnego zainteresowania aktywnościami podnoszącymi poziom adrenaliny. Wszystko odbywa się w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach, a do tego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy nie tylko wskażą właściwą technikę, ale też zaprezentują ciekawe tricki, które można ćwiczyć na kolejnych wizytach w tunelu aerodynamicznym.

Nie wiesz, co kupić na ślub cywilny komuś bliskiemu? A może wybierasz się na uroczystość w dalekiej rodzinie, której nie znasz zbyt dobrze? Taki voucher okaże się doskonałym wyborem w każdym przypadku – zarówno jako samodzielny prezent na ślub cywilny, jak i jako dodatek do głównego upominku.

Z okazji 10. urodzin Flyspot ma dla klientów wyjątkową promocję. W dniach 10-13 maja 2024 wszystkie vouchery na loty w tunelu aerodynamicznym dostępne są z 20% rabatem!

Prezent ślubny dla pary młodej, która potrzebuje odpoczynku

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych w życiu. Niewielu zwraca jednak uwagę na drugą stronę medalu – jest to jednocześnie jeden z najbardziej stresujących dni, jakich młoda para doświadczy w swoim życiu. Dopięcie na ostatni guzik wszystkich urzędowych formalności, zorganizowanie wesela i sprostanie oczekiwaniom gości wiąże się z ogromną dawką stresu, która nie zniknie sama z siebie, nawet jeśli od razu po weselu odbędzie się miesiąc poślubny w pięknym miejscu.

Biorąc to pod uwagę, dobrym prezentem na ślub cywilny będzie chociażby voucher na wyjazd spa, a w wersji bardziej budżetowej na masaż dla par. Tego typu upominki cechują się zwykle co najmniej rocznym terminem ważności, więc młoda para z pewnością znajdzie dogodny moment na to, by go wykorzystać. Nawet jeśli nie będzie to od razu po ślubie, to relaks w zmysłowych warunkach jest zawsze dobrym pomysłem.

Co kupić na ślub cywilny, jeśli zależy Ci na ponadczasowej pamiątce?

Ślub cywilny to bardzo ważny moment w życiu, który warto upamiętnić w odpowiedni sposób. Ciekawym sposobem na to może być portret świeżo upieczonych małżonków namalowany przez utalentowanego artystę na podstawie zdjęcia. Za taki prezent na ślub cywilny najpewniej nie zapłacisz zbyt wiele. Ceny wahają się od ok. 150 do 400 zł, w zależności od tego, na jaką technikę się zdecydujesz. Jedną z najpopularniejszych jest bez wątpienia ołówek, choć na uwagę zasługują również portrety wykonane suchymi pastelami, akwarelą, a także olejem na płótnie.

Jeśli szukasz ciekawego prezentu na ślub i zależy Ci na przemyceniu w nim aspektu humorystycznego, możesz zamienić klasyczny portret na fajną karykaturę. O ile świeżo upieczeni małżonkowie mają dystans do siebie, z pewnością docenią Twoje starania, a oryginalny, zabawny obraz będzie poprawiać humor latami. Być może jeszcze nie raz zobaczysz go na honorowym miejscu w mieszkaniu młodej pary.

Symboliczny prezent na ślub cywilny – idealny na niewielką uroczystość

Chociaż nie jest to normą, śluby cywilne wcale nie muszą cechować się takim rozmachem, jak większość ceremonii kościelnych. Niekiedy nie towarzyszy im nawet wesele, lecz jedynie uroczysty obiad lub kolacja dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Jeśli wybierasz się na taką uroczystość, być może szukasz jakiegoś skromnego prezentu, który sprawi przyjemność parze młodej, a jednak nie nadwyręży budżetu. Co może się sprawdzić w takiej roli?

Zwróć uwagę chociażby na designerskie artykuły wnętrzarskie polskich marek, np. tekstylia, ceramikę lub szkło. Nie tylko staną się praktycznym i przykuwającym uwagę dodatkiem w mieszkaniu, ale również oznaką wsparcia dla polskich rękodzielników i małych przedsiębiorców. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

Chcesz poznać inne pomysły na prezent na ślub cywilny? Kliknij tutaj po więcej inspiracji!


Artykuł sponsorowany przez FlySpot

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze