Jak dobrać torebkę do sukni ślubnej? Poznaj 4 zasady, dzięki którym zachwycisz swoim wyglądem!

0 0 votes
Ocena artykułu

Decyzja w sprawie torebki ślubnej spędza sen z powiek niejednej, przyszłej panny młodej. Wybór, przy obecnej różnorodności, też nie należy do najłatwiejszych. Wybrać torebki Guess czy Michael Kors? Czy panna młoda powinna mieć ze sobą torebkę? Jakie są zalety jej posiadania? Na jaki model się zdecydować?

Torebka dla panny młodej – tak czy nie?

Głosy w sprawie tego, czy panna młoda powinna mieć torebkę czy nie, są podzielone. Torebka może stanowić bardzo dobre dopełnienie ślubnej stylizacji, ale dla niektórych może stanowić zbędny kłopot. Z pewnością żadna z nas nie wyobraża sobie maszerowanie do ołtarza z bukietem w jednej ręce i z torbą w drugiej. Jednak i w takiej sytuacji odnaleźć można rozwiązanie. Warto torebkę powierzyć zaufanej osobie – świadkowej, mamie czy przyjaciółce. Zdarza się bowiem, że w ferworze emocji, możesz zapomnieć ją zabrać z kościoła. Innym rozwiązaniem może być torebka na delikatnym łańcuszku. Zmieścisz w niej wszelkie niezbędne przedmioty, a jednocześnie dopełnisz ślubną stylizację. Wciąż nie jesteś przekonana? Przeczytaj dalszą część artykułu i przekonaj się o zaletach torebki ślubnej. 

Dlaczego warto wziąć torebkę?

Torebka ślubna posiada wiele zwolenniczek, jak i przeciwniczek. Ostatecznie decyzja odnośnie tego elementu, powinna zależeć tylko i wyłącznie od panny młodej. To ona powinna w tym wyjątkowym dniu czuć się komfortowo i swobodnie. Niewątpliwie jednak posiadanie torebki Guess w trakcie wesela ma wiele korzyści. Pierwsza z nich jest możliwość przechowania drobnych przedmiotów, które warto mieć przy sobie, np. telefon czy chusteczki. Dzięki temu unikniesz szukania świadkowej, mamy czy innej przyjaciółki po całej sali. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku niezbędnych leków. Można w niej schować również podstawowe kosmetyki czy nitkę. Zadajesz sobie pytanie: co z nią zrobić w czasie ślubu? Odpowiedź jest prosta. Jeśli nie chcesz, aby była torebka widoczna podczas ceremonii, wystarczy oddać ją komuś znajomemu lub zostawić w samochodzie. Podczas wesela będzie mogła spokojnie zostać przy stole prezydialnym. 

Jakie są zasady doboru torebki ślubnej?

Warto zastanowić się jaki model, kolor  wielkość wybrać. Warto jednak pamiętać, że przede wszystkim powinna prawidłowo spełniać swoją funkcję. Nieważne, czy to będą najpiękniejsze torebki marki Michael Kors, jeżeli będą przynosić więcej szkody niż pożytku. Jeśli masz w planach wziąć więcej rzeczy, nie krępuj się i wybierz większą torebkę! Istnieje jednak kilka zasad, którymi warto się kierować, aby wybrać odpowiedni model. 

1. Spójna całość z sukienką

Powinna być dopasowana do stylizacji pod względem koloru i stylu. Jeśli zdecydowałaś się na estetykę boho, to lakierowana kopertówka nie będzie dobrym pomysłem. Podobnie ma się kwestia koloru. Do sukienki w kolorze écru, idealnie będzie pasować torebka w tym samym odcieniu.

2. Funkcjonalność

Tak jak zostało wspomniane wyżej, torebka panny młodej powinna przede wszystkim być funkcjonalna. Jeśli nie potrzebujesz zbyt wielu rzeczy, wystarczy wybrać mniejszą. Co więcej akcesoria powinny pasować do wybranego obuwia. Zastanawiasz się, jak kupić wygodne damskie szpilki? Poznaj 7 najważniejszych zasad. Planujesz wziąć kilka większych przedmiotów, np. buty na zmianę? Zdecyduj się na większą torebkę. 

3. Wybór odpowiedniego modelu

Jeśli należysz do estetek, to wygląd zewnętrzny torebki ma dla Ciebie ogromne znaczenie. Na szczęście rynek ślubny oferuje dużą liczbę różnych modeli. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

4. Twoje własne upodobanie 

Podczas wyboru torebki powinnaś kierować się przede wszystkim własnym upodobaniem. Chcesz wybrać torebkę innym kolorze? Ekstrawagancką i kompletnie w innym stylu? Wybierz taką, jaka Ci się podoba. To Twój dzień!


Tekst sponsorowany: eobuwie

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze