Zaznacz stronę
ślubna strefa

Ślubna strefa, to po pierwsze wszystko, co powinnaś wiedzieć o organizacji ślubu i wesela od podstaw. Cenię bezpośredniość, dlatego wszystkie tematy są podane w lekkiej i przyjemnej formie, by jeszcze łatwiej było Ci chłonąć wiedzę. Jesteś w tej chwili pod kocykiem i trzymasz w ręku kubek herbaty? Ćwiczysz na siłowni ze słuchawkami w uszach, a obok Ciebie leży telefon? Być może jesteś w trakcie długiej i nudnej podróży pociągiem? Wykorzystaj tę chwilę i złap kilka inspiracji oraz wskazówek, by jeszcze lepiej zorganizować swój ślub. Pod każdym z odcinków znajdziesz wiele komentarzy, które będą dla Ciebie dodatkowym źródłem wiedzy i pomysłów. Z drugiej strony znajdziesz tam porady ślubne, opinie oraz doświadczenie innych Panien Młodych. Wierzę, że wymiana wiedzy ma ogromną moc, dlatego zachęcam Cię do aktywnego komentowania oraz wymiany poglądów z innymi dziewczynami.

FILMOWA ŚLUBNA STREFA

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII #PORADNIK ŚLUBNY

WYWIADY ZE SPECJALISTAMI ŚLUBNYMI

Znajdziesz tutaj merytoryczne wywiady z takimi osobami, jak: fotograf ślubny, barman ślubny czy właścicielka salonu sukien ślubnych. Poznasz różne punkty widzenia specjalistów i przekonasz się, że wystarczy odrobina subtelnego pokierowania, by wszystkie ślubne decyzje stały się prostsze. Okazuje się, że nie taka straszna ta branża ślubna, jak ją malują i po obejrzeniu wywiadów dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę. Jak na wstępie przygotować się do pierwszej przymiarki sukni ślubnej, czy jak i z kim warto udać się do salonu? Jaki wybrać smak tortu ślubnego i jakiego typu ciasta zamówić? Jak dbać o cerę i włosy przed ślubem, by cieszyć się z efektów? To tylko kilka z tematów, które czekają na Ciebie.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #WYWIADY

ŚLUBNA KAWKA

Co drugą środę spotykamy się na naszym Facebooku #ŚlubnejKawce, czyli cyklu LIVE, podczas którego odpowiadam na Wasze pytania i dylematy. Z jednej strony znajdziesz tutaj porady ślubne okraszone dawką luzu i humoru, a z drugiej sporo praktycznych wskazówek. Nagranie jest zapisem naszej wspólnej rozmowy na żywo i komentarzy, które umieszczana są na czacie. Cenię Wasze pomysły, dlatego tematy odcinków są inspirowane sugestiami oraz zapytaniami, które otrzymuję w wiadomościach prywatnych. Jeśli jest temat, który Cię szczególnie zastanawia i trapi, to koniecznie napisz wiadomość na naszego Instagrama.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #ŚLUBNA KAWKA

ŚLUBNE WSKAZÓWKI

Po pierwsze, krótko, szczerze i na temat. Cykl praktycznych porad od specjalistów branży ślubnej, których spotykaliśmy na targach ślubnych, eventach branżowych oraz podczas rozmów na Skype. Dzielą się głównie wiedzą dotyczącą ich specjalizacji, którą znają jak swoją kieszeń. W opisie każdego odcinka znajdziesz również informację na temat firmy, którą reprezentuje dana osoba i dzięki temu w łatwy sposób będziesz mogła ją odszukać w Internecie. To sprawi, że poznasz więcej informacji na temat danej usługi oraz przede wszystkim poznasz aktualną ofertę, która Cię interesuje.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #ŚLUBNE WSKAZÓWKI

LIVE NA INSTAGRAMIE

Seria LIVE wywiadów na Instagramie z takimi osobami, jak: Kasia Koczułap “Co z tym seksem?”, Agata Koman, Magdalena Ożóg “Szkoła Tańca Dream Dance” oraz wielu innych.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #IG LIVE

Jeśli masz ochotę być na bieżąco z darmowymi poradami, to przede wszystkim zasubskrybuj nasz kanał na Youtube i kliknij “dzwoneczek”. To sprawi, że otrzymasz powiadomienie na maila o każdej premierze nowego odcinka. Dzięki tej funkcji również otrzymasz informację o LIVE’ach, na których będziesz mogła na bieżąco zadać mi pytanie i poznać resztę #MOŚowej społeczności. Dołączysz do nas i wspólnie spędzimy tę ślubną przygodę?

SUBSKRYBUJ KANAŁ MÓWIĘ O ŚLUBIE NA YOUTUBE

Poradnik ślubny od A do Z

W naszym sklepie znajdziesz prawdopodobnie jedyny taki w Polsce kompleksowy i praktyczny poradnik ślubny. Klikając przycisk POKAŻ PEŁNĄ LISTĘ ODCINKÓW zostaniesz przekierowana do strony ze szczegółami, gdzie znajdziesz długości i opisy poszczególnych odcinków.

Poradnik składa się z 65 merytorycznych filmów podzielonych na odpowiednie kategorie:

  1. ŚLUB
  2. WESELE
  3. GOŚCIE
  4. PAŃSTWO MŁODZI
  5. USŁUGODAWCY
  6. BUDŻET ŚLUBNY

Dodatkowo otrzymasz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mogła na bieżąco konsultować i pytać o wszystkie tematy związane z przygotowaniami do Twojeo ślubu. Nie ważne, czy jesteś rok, dwa czy trzy przed ślubem – pomożemy Ci zaplanować i zorganizować idealny ślub.