5 4 votes
Ocena artykułu

Od czego zacząć organizację ślubu? Ślubna strefa, to po pierwsze wszystko, co powinnaś wiedzieć o organizacji ślubu i wesela od podstaw. Cenię bezpośredniość, dlatego wszystkie tematy są podane w lekkiej i przyjemnej formie, by jeszcze łatwiej było Ci chłonąć wiedzę. Jesteś w tej chwili pod kocykiem i trzymasz w ręku kubek herbaty? Ćwiczysz na siłowni ze słuchawkami w uszach, a obok Ciebie leży telefon? Być może jesteś w trakcie długiej i nudnej podróży pociągiem? Wykorzystaj tę chwilę i złap kilka inspiracji oraz poznaj wskazówki ślubne, by jeszcze lepiej zorganizować swój ślub. Pod każdym z odcinków znajdziesz wiele komentarzy, które będą dla Ciebie dodatkowym źródłem wiedzy i pomysłów. Z drugiej strony znajdziesz tam porady ślubne, opinie oraz doświadczenie innych Panien Młodych. Wierzę, że wymiana wiedzy ma ogromną moc, dlatego zachęcam Cię do aktywnego komentowania oraz wymiany poglądów z innymi dziewczynami.

ślubna strefa
Filmy z poradami ślubnymi

Filmowa ślubna strefa

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII #PORADNIK ŚLUBNY

Wywiady – porady ślubne od specjalistów

Znajdziesz tutaj merytoryczne wywiady z takimi osobami, jak: fotograf ślubny, barman ślubny czy właścicielka salonu sukien ślubnych. Poznasz różne punkty widzenia specjalistów i przekonasz się, że wystarczy odrobina subtelnego pokierowania, by wszystkie ślubne decyzje stały się prostsze. Okazuje się, że nie taka straszna ta branża ślubna, jak ją malują i po obejrzeniu wywiadów dowiesz się, na co warto zwrócić uwagę. Jak przygotować się do pierwszej przymiarki sukni ślubnej, jak i z kim warto udać się do salonu? Jaki wybrać smak tortu ślubnego i jakiego typu ciasta zamówić? Jak dbać o cerę i włosy przed ślubem, by cieszyć się z efektów? To tylko kilka z tematów, które czekają na Ciebie.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #WYWIADY

Ślubna kawka

Co drugą środę spotykamy się na naszym Facebooku #ŚlubnejKawce, czyli cyklu LIVE, podczas którego odpowiadam na Wasze pytania i dylematy. Z jednej strony znajdziesz tutaj porady ślubne okraszone dawką luzu i humoru, a z drugiej sporo praktycznych wskazówek. Nagranie jest zapisem naszej wspólnej rozmowy na żywo i komentarzy, które umieszczana są na czacie. Cenię Wasze pomysły, dlatego tematy odcinków są inspirowane sugestiami oraz zapytaniami, które otrzymuję w wiadomościach prywatnych. Jeśli jest temat, który Cię szczególnie zastanawia i trapi, to koniecznie napisz wiadomość na naszego Instagrama.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #ŚLUBNA KAWKA

Ślubne wskazówki

Po pierwsze, krótko, szczerze i na temat. Cykl praktycznych porad od specjalistów branży ślubnej, których spotykaliśmy na targach ślubnych, eventach branżowych oraz podczas rozmów na Skype. Dzielą się głównie wiedzą dotyczącą ich specjalizacji, którą znają dobrze jak własną kieszeń. W opisie każdego odcinka znajdziesz również informację na temat firmy, którą reprezentuje dana osoba i dzięki temu w łatwy sposób będziesz mogła ją odszukać w Internecie, by skontaktować się osobiście, gdy zainteresuje się dana usługa. Nie lukrujemy, nie upiększamy – mówimy wszyscy jak jest. Masz ochotę dowiedzieć się, co mają do powiedzenia usługodawcy ślubni? Ten segment będzie dla Ciebie idealny!

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #ŚLUBNE WSKAZÓWKI

Live na Instagramie

Seria LIVE wywiadów na Instagramie, które miałam przyjemność prowadzić z takimi osobami, jak: Kasia Koczułap “Co z tym seksem?”, Agata Koman, Magdalena Ożóg “Szkoła Tańca Dream Dance” oraz wiele innych.

ZOBACZ WSZYSTKIE DARMOWE ODCINKI Z SERII – #IG LIVE

poradnik ślubny mówię o ślubie
Poradnik ślubny – Mówię o ślubie

Chcesz być na bieżąco?

Wskazówki ślubne są cenne, jeśli z nich regularnie korzystamy. Tym bardziej zachęcam Cię do subskrybcji naszego kanał na Youtube i kliknięcia w “dzwoneczek”. To sprawi, że otrzymasz powiadomienie na maila o każdej premierze nowego odcinka. Dzięki tej funkcji również otrzymasz informację o LIVE’ach, na których będziesz mogła na bieżąco zadać mi pytanie i poznać resztę #MOŚowej społeczności. Jest już nas ponad 10 tysięcy Panien Młodych. Dołączysz do nas i wspólnie spędzimy tę ślubną przygodę?

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
5 4 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze