Pobierz organizer ślubny PDF do wydrukowania

Dołącz do blisko 100 tysięcy Panien Młodych, które skorzystały z tego planera ślubnego PDF

Mówię o ślubie moś it organizer ślubny pdf
organizer ślubny pdf mówię o ślubie
Darmowy organizer ślubny PDF – Mówię o ślubie

Najlepszy planer ślubny PDF

Czy faktycznie taki jest? Najlepiej, jak sama ocenisz. Organizer ślubny Mówię o ślubie otrzymał pierwsze miejsce jako najlepszy organizer ślubny w rankingu stworzonym przez portal Weddify. Pobrało go blisko 100 tysięcy Młodych Par i wierzę, że będzie również pomocny dla Ciebie.

Organizer ślubny do wydrukowania

Wiola z Łukaszem podesłali mi zdjęcie, jak wydrukowali i pięknie oprawili organizer ślubny. To świetnie pokazuje, że idealnie sprawdza się również dla osób, które preferują wersję fizyczną. Traktuj ją, jak Twoją prywatną pomoc ślubną, która jest idealnym uzupełnieniem listy pytań, które warto zadać przed podpisaniem umowy ślubnej. Czas na organizację ślubu Twoich marzeń!

Organizer ślubny do wydrukowania
Darmowy organizer ślubny do wydrukowania

Jak uzupełniać organizer ślubny PDF?

Planer ślubny składa się z 9 tematów, które krok po kroku pomogą Ci zorganizować cały ślub. Plan wesela krok po kroku, budżet ślubny, checklista ślubna, harmonogram ślubny, rzeczy do wykonania po ślubie, usługodawcy ślubni, lista gości weselnych, oraz pomocny rozdział dotyczący tego, jak wybrać suknię ślubną.

mówię o ślubie organizer ślubny pdf
Organizer ślubny – spis treści

Jeśli wolisz wersję filmową, to zachęcam Cię do obejrzenia odcinka, w którym tłumaczę szczegółowo, z czego składa się mój organizer ślubny. Możesz go obejrzeć w trakcie treningu, krótkiego spaceru czy w przerwie na kawę.

Darmowy organizer ślubny

Krok 1: Ile kosztuje ślub? Czyli ustal maksymalny budżet ślubny

Na to pytanie warto odpowiedzieć sobie na początku. Tak wiem, że nie należy to do najprostszych zadań, szczególnie wtedy, gdy kątem oka zerkasz na Pinteresta, który co chwilę kusi Cię super pięknymi zdjęciami i myślisz sobie: “Cholercia! Ja też tak chcę!”. Ani na sekundę nie zamierzam Cię od tego planu odciągnąć – ba! kibicuję Ci na maksa. Jedynie, jako dobra kumpela doradzam, by na starcie założyć sobie realne widełki, ile chcecie przeznaczyć na ślub. Dzięki temu będzie nam łatwiej rozplanować wszystkie etapy i koszty ślubu – już ja Ci w tym pomogę. W organizerze ślubnym PDF na stronach 4 i 5 znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci skutecznie przejść przez ten etap.

oragnizer ślubny pdf budżet ślubny
Budżet ślubny

Krok 2: Ile kosztuje zespół na wesele? Czyli ustal kwoty dla usługodawców ślubnych

Ile osób tyle teorii, ile firm tyle różnych ofert. Tak już jest i będzie, dlatego naszym kolejnym zadaniem, zanim zaczniemy szukać w Google: najlepszy zespół weselny, fotograf ślubny czy kamerzysta na wesele, to wcześniej ustalmy orientacyjne kwoty dla każdej z tych usług. Obie wiemy doskonale, że jeśli zapiszemy np. fotograf ślubny – 3500zł, a nasz fotograf, którego po prostu uwielbiamy napisał nam, że ma wolny termin i podsyła ofertę, w której jego usługa wynosi 3700zł, to nie oznacza, że jest skreślony. Wręcz przeciwnie – pędź i szybko go rezerwuj! Szczególnie wtedy, gdy czujesz, że to ten jedyny. Natomiast dla równowagi na innej usłudze powinnyśmy rozważyć ofertę tańszą o 200zł [różnica wynikająca z założenia 3500zł, a faktyczną usługą 3700zł] i dzięki temu idąc na kompromis z wyborem fotografa nie nadszarpniemy naszego budżetu ślubnego.

W organizerze ślubnym na stronach 6, 7, 8 znajdziesz przygotowaną tabelę, która pomoże Ci oszacować wszystkie koszty ślubu i wesela.

ślubna umowa pytania
Umowa ślubna bez tajemnic

Krok 3: O co spytać przed podpisaniem umowy ślubnej z każdą firmą?

Wiedziałaś o tym, że np. sala weselna potrafi doliczyć kwotę nawet 1000zł (!) za uruchomienie klimatyzacji? Tak, to nie żart. Jedna z dziewczyn napisała nam na Instagramie, że w dniu podpisywania umowy dostała informację, że sala posiada klimatyzację, natomiast właściciele nic nie wspomnieli o tym, że jej uruchomienie jest związane z dodatkowym kosztem. Teraz wyobraź sobie swoją minę w dniu ślubu, gdy po prośbie od gości, by nieco podkręcić klimatyzację idziesz do managera sali z prośbą… a tu nagle dostajesz informację, że z ogromną przyjemnością mogą to zrobić, tylko jest to związane z dodatkowym kosztem. Dosłownie liść na twarz! Co zrobisz wtedy? Oczywiste, że nic. Już nie będzie wyjścia. Po prostu się zgodzisz, a w duszy będziesz czuła ogromne wkurzenie, że nie dostałaś takiej informacji wcześniej. W każdej chwili możesz skorzystać z naszej ściągi, którą znajdziesz > KLIKNIJ TUTAJ < . Wewnętrznie czujemy, że usługodawcy nas za nią znienawidzą, bo wypunktowaliśmy wszystkie pytania, o których mogłabyś nawet nie pomyśleć, a mogły być haczykiem danej firmy, by naciągnąć Cię na dodatkowe koszty! Chcemy, żeby od dzisiaj wszystkie Pary Młode mogły spać spokojnie… i Ty też. ❤️

o co spytać przed podpisaniem umowy ślubnej
O co spytać przed podpisaniem umowy ślubnej?
planer ślubny pdf
Harmonogram ślubny

Krok 4: Kiedy zarezerwować salę weselną? Czyli zaplanuj harmonogram ślubny

Harmonogram ślubny znajdziesz na stronach 20-49. Każdy etap podzieliłam w odniesieniu do czasu, jaki pozostał do dnia ślubu oraz przypisałam im odpowiednie zadania:
1 etap: 18 – 12 miesięcy przed ślubem
2 etap: 11 – 7 miesięcy przed ślubem
3 etap: 6 miesięcy przed ślubem
4 etap: 5 miesięcy przed ślubem
5 etap: 4 miesiące przed ślubem
6 etap: 3 miesiące przed ślubem
7 etap: 2 miesiące przed ślubem
8 etap: 1 miesiąc przed ślubem
9 etap: 2 tygodnie przed ślubem
10 etap:
1 tydzień przed ślubem

Krok 5: Co po ślubie? Czyli zadbaj o związek

Zapewniam Cię, że organizacja ślubu, to niesamowita przygoda. Wiem, co mówię, bo dokładnie tak jak Ty, byłam w tym samym miejscu, gdy planowałam swój ślub, który odbył się 27 sierpnia 2016. Z chęcią pomogę Ci na każdym etapie Twojej organizacji, dlatego zawsze możesz liczyć na ten poradnik ślubny i korzystać z wiedzy, którą dzielę się np. na Youtube Mówię o ślubie – dla fanów oglądania. Ślub, to tylko jeden z etapów na drodze budowania idealnego związku, pamiętaj, że mocno trzymam za Was kciuki!

Pobierz organizer ślubny do wydrukowania PDF

ile kosztuje ślub darmowy organizer ślubny
Planer ślubny PDF

4 komentarze

  1. Czy to dziwne, że jeszcze jestem na etapie zaręczyn, a już pobrałam ten organizer ślubny? 😄😄😄
    Super, że można go pobrać za darmo!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

  2. Po prostu ARCY-dzieło! Zastanawiałam się nad kupieniem drukowanego – jest kilka fajnych w Empiku, ale ostatecznie korzystam z MOŚowego i jestem super szczęśliwa 😊

  3. Super organizer ślubny! Wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu i w dodatku za darmo. Bezcenna pomoc każdej Pannie Młodej. Jestem gadżeciarą jeśli chodzi o apki w telefonie, dlatego wszystko, co można błyskawicznie wykorzystać za pomocą telefonu jest dla mnie strzałem w dychę! Dziękuję MOŚe – super robota ten planer ślubny <3

Zostaw komentarz