Czy warto iść na targi ślubne?

5 2 votes
Ocena artykułu

Sceptycznie podchodziłam do targów ślubnych, kiedy byłam na etapie planowania swojego ślubu i wesela. Teraz już wiem, że to błąd, bo to raptem kilka godzin, a można naprawdę wiele zyskać. Poza tym, targi ślubne są organizowane właściwie w każdym dużym mieście w Polsce, a nawet coraz częściej w mniejszych miejscowościach. Mając więc taką ślubną imprezę niemalże na wyciągnięcie ręki, to aż żal nie skorzystać. A dlaczego moim zdaniem warto się na takie targi ślubne wybrać?

targi ślubne
Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie – XV edycja

Spis treści:

Targi ślubne, to okazja na rabaty

Wiem, bo sama sprawdziłam! Prawie każdy usługodawca ślubny, wystawiający się na targach ślubnych oferuje jakieś gratisy, czy rabaty. I wierzcie mi, to nie tak jak na polskim black friday, że najpierw się ceny podnosi, żeby później je obniżyć. Tam naprawdę można zaoszczędzić ładną sumkę. Wielu usługodawców wykorzystuje szansę na pozyskanie kontaktów do Par obiecując rabat za np. pozostawienie kontaktu do siebie [numer telefonu / adres e-mail] – w czasach, gdy “ciepłe kontakty” są wartościowsze niż pusta baza maili, jest to rozwiązanie win-win, szczególnie, gdy dana firma np. zespół weselny – trafia w Twój gust. Apropo rabatów i prezentów – poniżej możesz odebrać jeden ode mnie – planer ślubny PDF.

zespół muzyczny na wesele pytania
Jaki wybrać zespół na wesele? Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie – XV edycja

Wskazówki od usługodawców ślubnych

Podchodź i pytaj – ot tak! Właśnie po to oni tam są. Często firmy ślubne przyjeżdżają dzień wcześniej, by idealnie dopieścić swój stand. W dniu targów ślubnych cały dzień są na pełnych obrotach. Tylko dlatego, by poświęcić czas każdej Młodej Parze, która do nich podejdzie. Dla każdego usługodawcy targi ślubne są super okazją na pozyskanie nowych zleceń. To pewnego rodzaju pokaz, na którym to Ty, jako Para oceniasz, kto przejdzie dalej do finału. Często stają na głowie, by ich stanowisko przykuło Twoją uwagę: ciekawą aranżacją, darmowymi gratisami, ale też dwoją się i troją, by zatrzymać Cię na dłuższą chwilkę przy swoim standzie. Szczególnie jeśli masz już po dziurki w nosie padające co kilka metrów pytanie: “a macie już wybranego fotografa?”… to może warto to wykorzystać? Spytaj w takim razie danego usługodawcę, jakie porady i wskazówki ma dla Ciebie. Może warto w takim momencie spytać, jakie są najlepsze atrakcje weselne? Na co zwrócić przy wyborze fotografa ślubnego? Daj im się wykazać, niech pokażą, że im na Tobie zależy, a przy okazji Ty wyciągniesz mnóstwo cennych ślubnych wskazówek dla siebie.

Poniżej przykładowe wskazówki od Magdaleny Kurłowicz – Kurlovicz.pl – Na co warto zwrócić uwagę wybierając konsultanta ślubnego?

Poznaj usługodawców ślubnych

Mówcie co chcecie, internet dobra rzecz, ale nie ma to jak kontakt bezpośredni. Wtedy dużo łatwiej stwierdzić, czy dany usługodawca nam podchodzi, czy nie. Poza tym, takie targi ślubne, to ogromna szansa dla wystawcy, by pokazać się szerszej publiczności, więc na pewno będzie miał dla Ciebie czas i wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania, czy wątpliwości.

O co pytać na targach ślubnych?

Jeśli zastanawiasz się, o co spytać usługodawcę przed podpisaniem umowy ślubnej, to w każdej chwili możesz skorzystać z naszej potężnej ściągi, którą pokochały Młode Pary. Znajdziesz tutaj ponad 500 gotowych pytań do 22 usługodawców. Dowiesz się, o co warto spytać salę weselną, dekoratorkę ślubną, czy jakie są najważniejsze pytania do fotografa ślubnego. Gotową listę lub plik PDF możesz wgrać na telefon, by mieć go pod ręką w trakcie rozmów z każdą z firm. Dzięki temu błyskawicznie wypytasz o wszystkie najistotniejsze tematy umowy ślubnej, a dodatkowo będziesz mogła porównać oferty różnych firm wykonujących tę samą usługę.

Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie

Poniżej możesz obejrzeć pełny wywiad, który udzieliłam na Podkarpackie Targi Ślubne w Rzeszowie, w którym znajdziesz kilka wskazówek dotyczących planowania budżetu ślubnego oraz tego, gdzie warto szukać oszczędności.

Alternatywne Targi Ślubne – Weddify

Technologia się rozwija i daje nam ogromne możliwości – tutaj warto wspomnieć o Weddify – Targi Ślubne Online. Teraz z kubkiem kawy, pod kocykiem możesz w łatwy sposób połączyć się online z wystawcami i ekspertami ślubnymi z całej Polski:

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
5 2 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze