9 przykładów na zabawy weselne

0 0 votes
Ocena artykułu

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. To czas, gdy miłość i radość są celebrowane w obecności najbliższych. Obok tradycyjnych ceremonii i bankietów, zabawy weselne dodają unikalny urok i radość do tego niezapomnianego dnia. Oto kilka inspirujących pomysłów na zabawy w ciągu imprezy i zabawy oczepinowe, które sprawią, że Twój dzień ślubu będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zabawy weselne

Bitwa taneczna na weselu

Doskonały sposób na dodanie charakteru i osobowości do Twojego wesela. Możesz wybrać konkretną epokę, np. lat 20., 50. czy 80., lub też temat związany z ulubionym filmem czy stylem muzycznym. Wystarczy, że wcześniej poinformujesz gości o temacie, aby mogli odpowiednio się przygotować. Stworzenie krótkiej prezentacji tanecznej lub nauka kilku prostych kroków dla wszystkich gości nauczonych przez profesjonalnego instruktora tańca, to świetny sposób na rozruszanie atmosfery i sprawienie, że wszyscy poczują się swobodnie na parkiecie. Przykładowa bitwa taneczna na weselu:

Bitwa taneczna na weselu | Zabawa na oczepiny

Test zgodności Młodej Pary

A gdyby tak poznać Młodą Parę jeszcze lepiej? Znany większości test w formie “Kto – Panna Młoda czy Pan Młody?”. Zabawa przeprowadzona przez Magiczna Noc

Test zgodności Młodej Pary | Zabawy oczepinowe

Quiz o nowożeńcach

Tym razem, to goście mogą sprawdzić się na wiedzę. Możesz przygotować zestaw pytań dotyczących różnych aspektów Twojego związku, takich jak miejsce pierwszego spotkania, ulubiona restauracja czy nawet nietypowe zwyczaje partnera. Warto zadbać o różnorodność pytań, aby wszystkie osoby mogły wziąć udział, bez względu na to, czy znają parę od lat, czy dopiero się poznają. Zabawa staje się atrakcyjniejsza, gdy dodamy element rywalizacji, paczki, która tyka..

Bomba | Zabawy na oczepinach

Konkursy weselne – najlepszy…

Taniec, najpiękniejszy uśmiech, najzabawniejsza fotografia, możliwości są nieograniczone. Oprócz klasycznych konkursów tanecznych czy wokalnych, możesz zorganizować także konkursy na najbardziej kreatywną parę, najlepszy taniec na rękach czy nawet na najzabawniejsze układy taneczne. Niech wyobraźnia działa – im bardziej nietypowe konkursy, tym więcej śmiechu i zabawy!

Fotobudka & Pokój Wspomnień

Klasyczna, ale zawsze skuteczna zabawa na weselu. Postaw specjalne tło lub wykorzystaj urok miejsca, w którym odbywa się przyjęcie, dodaj zabawne rekwizyty i pozwól gościom robić sobie zdjęcia. To nie tylko świetna zabawa, ale także fantastyczna pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Możesz również poprosić gości, aby wklejali swoje zdjęcia do specjalnej księgi gości, tworząc w ten sposób unikalny album wspomnień. Alternatywnie warto również sprawdzić Pokój Wspomnień

fotobudka

Stoisko selfie

Zwana też fotobudka 360 – wyposażona w różnorodne rekwizyty i tła, goście będą mieli okazję zrobić sobie zabawne zdjęcia samodzielnie lub w grupie. Dodatkowo, możesz stworzyć własny hashtag na Instagramie, aby wszyscy mogli dzielić się swoimi zdjęciami z wesela, co dodatkowo umocni atmosferę wspólnoty i integracji.

Fotobudka 360

Jaka to melodia na weselu

Jeśli Twoi goście lubią śpiewać, karaoke to doskonała zabawa na weselu. Przygotuj listę ulubionych piosenek Twoich gości, dodaj do tego kilka klasyków weselnych i pozwól wszystkim poczuć się jak gwiazdy na scenie. Śpiewanie ulubionych utworów to doskonały sposób na rozluźnienie atmosfery i zapewnienie niezapomnianych chwil śmiechu i zabawy.

Jaka to melodia | zabawa na wesele

Zabawy plenerowe

Wesele odbywa się na świeżym powietrzu? Warto w takim razie wykorzystać tę przestrzeń do zorganizowania różnego rodzaju gier i konkursów. Możesz zorganizować turniej w siatkówkę plażową, rzuty do celu, konkurs na najdłuższy skok w dal czy nawet mini-wyścigi. Niech wszyscy poczują się jak na letnim festiwalu, bawiąc się na świeżym powietrzu i ciesząc z pięknej pogody.

Animacje dla dzieci

Dużo dzieci na Twoim weselu? Nie zapomnij o zabawach dla nich. Zatrudnij animatora, który zapewni im atrakcje i zabawy przez całą imprezę. Malowanie twarzy, bańki mydlane czy gry zręcznościowe to tylko kilka pomysłów na zapewnienie dzieciom niezapomnianych chwil na Twoim weselu. Możesz również wydrukować i ustawić gotowe zabawy dla dzieci na weselu:

Zabawy weselne podkręcają emocje!

Niech Twoje wesele będzie pełne radości, śmiechu i niezapomnianych chwil dzięki tym kreatywnym i zabawnym zabawom weselnym. Pamiętaj, że to Ty decydujesz, jak sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy dla Ciebie i Twoich gości.

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze