Zaangażowana społeczność pełna wzajemnego wsparcia, wiedzy i inspiracji

Zarejestruj się za darmo i znajdź idealnego usługodawcę / produkt

Największym problemem podczas organizacji ślubu i wesela są: stres, finanse i chaos związany z przygotowaniami.

Z pewnością marzysz o idealnym ślubie, który będzie jednym z najpiękniejszych momentów w Twoim życiu. Ale przygotowania do tego wyjątkowego dnia mogą być bardzo stresujące i wymagające.

Największym problemem związanym z organizacją ślubu i wesela są bez wątpienia: stres, finanse i chaos, które towarzyszą procesowi planowania i przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Przyszłe pary młode często muszą zmagać się z ogromną ilością detali, które trzeba dopiąć na ostatni guzik, aby uroczystość była nie tylko piękna, ale i sama organizacja pozbawiona niepotrzebnych nerwów.

Często brak doświadczenia w organizowaniu tak dużych imprez, a także czasowy nacisk, związany z wyznaczonym terminem ślubu, dodatkowo nasilają stres i zamęt wokół planowania i mogą mocno nadwyrężać nasze i tak już ograniczone zasoby finansowe. Konieczność podejmowania decyzji, wybierania usługodawców i zastanawiania się nad wieloma aspektami może być przytłaczająca dla osób, które nie są przyzwyczajone do tego rodzaju pracy.

Presja i brak wsparcia ze strony najbliższych…

Dodatkowo, presja społeczna i oczekiwania ze strony bliskich mogą również wpływać na poziom stresu i niepokoju związanego z planowaniem ślubu i wesela. Rodzina i przyjaciele mogą wyrażać swoje zdanie na temat wszystkiego – od strojów i fryzur po menu i dekoracje – co może prowadzić do niepotrzebnych konfliktów i stresu. W takim przypadku ważne jest, aby para młoda konsekwentnie wyrażała swoje preferencje i wyznaczała granice, trzymając się wspólnego frontu, a jednocześnie szanowała opinie swoich bliskich i nie traktowała ich zawsze jako ataku, tak aby proces organizacji przebiegał w sposób harmonijny i pozbawiony negatywnych emocji.

Ja też kiedyś byłam w tym miejscu co Ty dzisiaj. Brak wystarczającego wsparcia ze strony najbliższych, poczucie osamotnienia w gąszczu przygotowań, pchało mnie w poszukiwanie pomocy w grupach na facebooku, licząc że tam znajdę osoby takie jak ja, na etapie przygotowań, chcące się podzielić swoimi pomysłami, sugestiami czy służące dobrą radą.

Zatem: albo masz czas żeby przekopywać się przez masę postów ogłoszeniowych na facebookowych grupach, albo stawiasz na komfort i dołączasz do osób takich jak Ty, które wzajemnie chcą sobie pomagać, wspierać się i to nie tylko w tematyce ślubnej. Grupa MOŚit, to przede wszystkim wyjątkowa społeczność, w której budujesz relacje na lata, a przy okazji, w przyjemnej atmosferze pomożesz sobie w organizacji ślubu i wesela.

BEZ SPAMU OGŁOSZENIOWEGO USŁUGODAWCÓW!

Czym jest Grupa MOŚit?

Grupa MOŚit, to przede wszystkim wyjątkowa społeczność, w której budujesz relacje na lata, a przy okazji, w przyjemnej atmosferze pomożesz sobie w organizacji ślubu i wesela. To społeczność głównie przyszłych panien młodych.

Kiedy organizowałam swój ślub i wesele brakowało mi takiego miejsca. Miejsca w którym poznam osoby które tak jak ja stały przed najważniejszym dniu w swoim życiu i nie wiedziały jak się zabrać za jego organizację, a przynajmniej nie miały się za bardzo kogo poradzić.

Nazwa naszej społeczności nie jest przypadkowa… MOŚit, bo o niej mowa – wzięła się od frazy F*CK IT, a to dlatego że taka wartość nam wszystkim przyświeca. Żebyście zorganizowali ślub i wesele na własnych zasadach, tak jak sobie wymarzyliście…

To nie jest kolejna grupa na facebooku…

Obecnie przeglądanie grup na Facebooku przynosi więcej szumu niż wartościowych porad. Przesiaduje tam więcej usługodawców, niż panien młodych próbujących za wszelką cenę sprzedać swoją usługę, niż faktycznie pomóc rozwiązać problem czy służyć radą. A sam fakt że dostęp jest tam dla każdego i wręcz można pozostać anonimowym, nie trudno natknąć się na próbę wyśmiania czyichś pomysłów czy wręcz falę hejtu.

To dla tych, którzy cenią sobie rady osób postronnych, mających podobne rozterki…

To miejsce dla osób, które potrzebują wsparcia podczas organizacji ślubu i wesela, ale nie tylko! Grupa MOŚit zwraca mocno uwagę na kwestie związkowe, dzięki czemu podczas planowania ślubu będziecie mogli skupić się także na budowaniu trwałego, pełnego miłości i wzajemnego szacunku związku.

Zbuduj relacje na przyszłość…

To miejsce gdzie poznasz wiele osób, które tak, jak Ty, stoją przed najważniejszym dniu w ich życiu. Które tak, jak Ty mają setki pytań, wątpliwości i rozterek. Które tak, jak Ty potrzebują dzielić się z innymi swoimi przygotowaniami, chcą czerpać od nich inspiracje, a także być taką inspiracją.

Marzy nam się, by w przyszłości wprowadzić zloty osób tylko z naszej społeczności. To taka wisienka na torcie, do której chcielibyśmy dążyć… A ta grupa, to początek czegoś wielkiego!

Gwarancja ceny

Dopóki przedłużasz subskrypcję, masz gwarancję ceny. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli sam_ nie zrezygnujesz z subskrypcji lub system automatycznie jej nie odbierze, to masz gwarancję stałej opłaty z jaką przystopił_ś do społeczności. A cena będzie rosła. Po pierwsze dlatego, że jest inflacja, a po drugie dlatego, że z czasem będzie się tam pojawiać coraz więcej dodatkowych materiałów.

System automatycznie anuluje subskrypcję jeżeli po 3 próbie pobrania środków z karty debetowej/kredytowej nadal będzie odmowa. Po 1 nieudanej próbie otrzymasz maila że coś jest nie tak, by zdążyć zareagować przed anulowaniem.

Pytania i odpowiedzi

Grupa skupia głównie panny młode będące na etapie planowania swojego ślubu i wesela, ale nie tylko! Wyobraź sobie, że Grupa MOŚit, to taka linia czasu, rozpoczynająca się na początku związku, przechodząca przez ważne etapy, takie jak wspólne zamieszkanie, czy zaręczyny, zmierzająca do planowania ślubu i wesela, ale kończąca się znacznie, znacznie dalej. Dzięki zakładce poświęconej związkom, swoje miejsce w grupie znajdą osoby, które po prostu chcą popracować nad swoją relacją, a które jeszcze niekoniecznie w tym momencie planują swój ślub i wesele. Dzięki zakładce poświęconej dzieciom, przekonasz się, że MOŚ wcale na dniu ślubu i wesela się nie kończy. Chętnie będziemy towarzyszyć Ci podczas całej związkowej przygody.

Tak jak NETFLIX – możesz zrezygnować w dowolnej chwili. Do wyboru masz dwie opcje: płatność miesięczna lub roczna. Każde pobranie środków przez system automatycznie nadaje dostęp na wybrany okres czasu. System automatycznie co miesiąc / co rok pobierze opłatę do momentu aż sam_ nie anulujesz dostępu do naszej społeczności.

Otrzymasz dostęp do społeczności przypisany do adresu email, który podasz w zamówieniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Twoja druga połówka korzystała z Twojego konta.

1 subskrypcja = 1 konto w społeczności MOŚit!

Grupa znajduje się na dedykowanej platformie (nie jest to facebook!). Wszystkie grupy na facebooku próbujące się podszywać pod naszą społeczność są fejkowe!

Dostęp jest możliwy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji na Android lub iOS. Jednak za pomocą przeglądarki na obecną chwilę masz więcej możliwości personalizacji swojego profilu, zarządzania powiadomieniami oraz edycji swoich postów.

Po wykupieniu subskrypcji otrzymasz maile, które pokierują Cię dalej… W pierwszej kolejności musisz zaakceptować zaproszenie do grupy, które otrzymasz w mailu.

Po zaakceptowaniu zaproszenia, możesz się zalogować poprzez adres https://grupa.mowieoslubie.pl lub za pomocą aplikacji na Android lub iOS – CIRCLE COMMUNITIES

W chwili aplikacja na telefony jest dostepna tylko na system Android (Google Play) oraz iOS (App Store). Aplikacja jest bezpłatna.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości czy to opcja dla Ciebie?

Wpadnij na miesiąc… To tylko koszt jednej kawy. Przekonaj się, jak wiele możesz wyciągnąć dla siebie i dać innym.

Oto sześć korzyści, które dostaniesz każdego miesiąca w ramach subskrypcji:

Moje wsparcie i rady na grupie – na każdym etapie przygotowań.

Wzajemna pomoc osób z grupy, wymiana doświadczenia, podejścia do danego tematu.

Wzajemne polecenia sprawdzonych usługodawców dzięki zakładce Bullet Journal, towarzyszącej Ci przez cały czas przygotowań.

Ostrzeżenia przed nieuczciwymi usługodawcami z branży ślubnej.

Tematyczne live’y z cyklu #ŚlubnaKawka, na których możesz zadawać pytania.

Pomocne pliki oraz zniżki na zakupy w naszym sklepie.

Korzyści na miesiąc czy na rok?

Umowa jest prosta: tylko 40 groszy dzienniedopóki przedłużasz subskrypcję, masz gwarancję ceny. A cena będzie rosła. Po pierwsze dlatego, że jest inflacja, a po drugie dlatego, że z czasem będzie się tam pojawiać coraz więcej dodatkowych materiałów. Więc niska cena dziś to premia za Twoje zaufanie do mnie. Dziękuję, korzystaj!

MOŚit!

subskrypcja miesięczna –

19zł

miesięcznie

Dla tych, którzy cenią elastyczność wyżej od oszczędności.

MOŚit!

– subskrypcja roczna –

228zł

129zł

rocznie

Oszczędź 99zł wybierając subskrypcję roczną

Zobacz co na temat MOŚit piszą inne panny młode takie jak Ty