Zaznacz stronę

Mówię o ślubie – poradnik ślubny stary elementor

ILE KOSZTUJE ŚLUB?

Według statystyk organizacja ślubu, to wydatek rzędu 50 – 100 tysięcy złotych!

Chcesz poznać wskazówki, jak obniżyć zbędne koszty?


TAK, CHCĘ!

JAK ZORGANIZOWAĆ ŚLUB W 3 KROKACH?

3 kroki jak zorganizować ślub

Pobierz darmowy organizer ślubny, który pomoże Ci zaplanować wszystkie etapy ślubu. Klikając w przycisk przekieruję Cię do strony ze szczegółami.


POBIERZ ORGANIZER ŚLUBNY

3 kroki jak zorganizować ślub

Korzystaj z wiedzy, którą dzielę się na BLOGU i w STREFIE FILMÓW.

3 kroki jak zorganizować ślub

W SKLEPIE czekają na Ciebie pomocne pliki. Znajdziesz tutaj m.in. pierwszy w Polsce Organizer dla świadkowej oraz poradnik Jak dbać o związek przed ślubem.


ile kosztuje ślub darmowy organizer ślubny


ile kosztuje ślub darmowy organizer ślubny

KOMU POMOŻE PORADNIK ŚLUBNY?

Jeśli planujesz ślub w 2020, 2021 lub 2022, to trafiłaś idealnie! Dowiesz się tutaj wszystkiego na temat organizacji ślubu. Od czego zacząć organizację ślubu? Ile kosztuje ślub i wesele? Jaki poradnik ślubny wybrać?

Wierzę w to, że organizacja ślubu jest ekstra przygodą. Dzielę się wiedzą, żebyś Ty mogła zaoszczędzić czas na “googlowaniu” i pieniądze, dzięki praktycznym wskazówkom, które tutaj znajdziesz. Zaufaj mi, pomogę Ci wszystko ogarnąć. Jestem Dominika i od dzisiaj traktuj mnie, jak swoją przyjaciółkę od ślubów. Pomogłam już tysiącom Pannom Młodym i z chęcią pomogę Tobie.

ile kosztuje suknia ślubna
Targi ślubne Rzeszów czy warto

OPINIE NA TEMAT PORADNIKA ŚLUBNEGO

mowie o slubie opinie magdalena kurlowicz kurlovicz

Poradnik ślubny, który jest świetną formą pomocy dla Młodych Par. Jest wykonany w rzetelny i profesjonalny sposób. Merytorycznie bardzo dobry, dużo zaskakującej i uporządkowanej wiedzy, która na pewno przyda się podczas organizacji ślubu i wesela. Wszystko, co potrzebuje wiedzieć Młoda Para zawarte w jednym miejscu. Polecam z całego serca.

Magdalena Kurłowicz
konsultant ślubny

mowie o slubie opinie

Główna prowadząca – Dominika, to świetna, miła i pomocna osoba. Z każdą zagwozdką można do niej napisać. Myślę, że dla raczkujących w temacie poradnik ślubny jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ każdy etap planowania przyjęcia jest szczegółowo opisany. Dla mnie najciekawszym i najbardziej pomocnym okazał się odcinek o ślubie kościelnym, teraz już wiem jak ugryźć ten temat. Na pewno będę korzystać z poradnika i plannera aż mojego ślubu ślubu.

Wioleta Sobczak
uczestniczka kursu ślubnego od A do Z
www.mowieoslubie.pl

mowie o slubie opinie studio makijaze magdaleny

Jest to cała wiedza niezbędna w przygotowaniach ślubnych zebrana w jednym miejscu, która jest ubrana w bardzo przyjemną formę filmów. Duża dawka porad i humoru. Odpowiedzi na nurtujące pytania i ogromna pomoc w organizacji jednego z najważniejszych dni w życiu. Szczerze polecam.

Magdalena Mazuerk-Garboniak
makijażystka ślubna


ZOBACZ WSZYSTKIE OPINIE
ORGANIZACJA ŚLUBU KROK PO KROKU

Jest to jedyny w Polsce, tak szczegółowy filmowy poradnik ślubny, który odpowiada na wszystkie pytania Panny Młodej. Znajdziesz tutaj wiedzę, której nie ma na moim Blogu oraz na Youtube. Ten produkt jest Twoim ślubnym kompasem. Zobacz, czego dowiesz się po obejrzeniu poradnika:

1. Od czego zacząć organizację ślubu?

2. Jak zorganizować ślub i wesele mając ograniczony budżet?

3. Jak wybrać usługi ślubne?

4. Jak zorganizować ślub i wesele z zagranicy?

5. Jakie formalności dopełnić przed i po ślubie?

+ BONUS: Otrzymasz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mogła na bieżąco konsultować wszystkie tematy związane z organizacją Twojego ślubu bezpośrednio ze mną. Nie ważne, czy jesteś rok, dwa czy trzy lata przed ślubem – pomogę Ci zorganizować idealny ślub.

ORGANIZACJA ŚLUBU KROK PO KROKU

Jest to jedyny w Polsce, tak szczegółowy filmowy poradnik ślubny, który odpowiada na wszystkie pytania Panny Młodej. Znajdziesz tutaj wiedzę, której nie ma na moim Blogu oraz na Youtube. Ten produkt jest Twoim ślubnym kompasem, który poprowadzi Cię za rękę przez wszystkie zakamarki organizacji ślubu i wesela. Masz ochotę wziąć sprawy w swoje ręce i poznać sposoby na organizację ślub od podstaw? Jeśli tak, to trafiłaś idealnie!

Zobacz, czego dowiesz się po obejrzeniu poradnika:

1. Od czego zacząć organizację ślubu?
Otrzymasz wskazówki, które krok po kroku pokazują, co warto wykonać w danym miesiącu przygotowań. Nie ważne, czy Twój ślub jest już w tym roku, za dwa lub trzy. Dzięki tej wiedzy skutecznie rozplanujesz wszystkie etapy i zorganizujesz ślub, o jakim zawsze marzyłaś.

2. Jak zorganizować ślub i wesele mając ograniczony budżet?
Otrzymasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci kontrolować budżet ślubny. Dowiesz się, jak możesz skutecznie sfinansować przyjęcie oraz jak rozsądnie podzielić koszty ślubu w Waszym związku, tak by obie strony czuły się komfortowo.

3. Jak wybrać usługi ślubne?
Dowiesz się, jakie pytania warto zadać przed podpisaniem umowy z każdym usługodawcą. Dodatkowo zobaczysz, na co zwrócić uwagę przy wyborze danej firmy oraz w jaki sposób obniżyć cenę każdej z usług. Na samej tej wiedzy możesz zaoszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych!

4. Jak zorganizować ślub i wesele z zagranicy?
Na co dzień mieszkasz w Niemczech, Norwegii lub zupełnie innym kraju? Świetnie! Zobaczysz, że odległość nie jest barierą, a dzięki tym wskazówkom poradzisz sobie z organizacją ślubu na odległość. Jeśli Twój narzeczony jest obcokrajowcem, to również znajdziesz tutaj mnóstwo wskazówek prawnych i formalnych, które pomogą Wam zorganizować ślub w Polsce.

5. Jakie formalności dopełnić przed i po ślubie?
Prawdziwa ściąga ślubnych formalności, z której dowiesz się jakie dokumenty przygotować do ślubu kościelnego, cywilnego czy ślubu za granicą. Poznasz rozwiązania na sytuacje związane z podziałem majątku czy zmianą nazwiska po ślubie.

+ BONUS

Otrzymasz dostęp do tajnej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mogła na bieżąco konsultować wszystkie tematy związane z organizacją Twojego ślubu bezpośrednio ze mną. To pozwoli Ci w każdym momencie czuć komfort i wsparcie, które jest bardzo cenne. Nie ważne, czy jesteś rok, dwa czy trzy lata przed ślubem – pomogę Ci zorganizować idealny ślub.

ile kosztuje ślub poradnik ślubny

Poradnik składa się z 65 merytorycznych filmów podzielonych na odpowiednie kategorie:

  1. ŚLUB
  2. WESELE
  3. GOŚCIE
  4. PAŃSTWO MŁODZI
  5. USŁUGODAWCY
  6. BUDŻET ŚLUBNY


ZOBACZ LISTĘ ODCINKÓW

Weranda Komorów Targi ślube Rzeszów
Weranda Komorów Targi ślube Rzeszów

DODATKOWE PRODUKTY, KTÓRE SĄ POMOCNE

Po zakupie otrzymasz natychmiastowy dostęp do plików. Będziesz mogła z nich korzystać, kiedy tylko masz ochotę.  Organizacja ślubu nigdy nie była tak prosta.