👰 Planujesz ślub?

Pokonaj ślubny stres i niepewność dzięki gotowej liście zadań do wykonania przed ślubem.
Ślubna ściąga, z której skorzystało już ponad 1500 Młodych Par.

Planer ślubny PDF
4.3 83 votes
Ocena artykułu

Od czego zacząć organizację ślubu?

Powiedzieć, że organizacja ślubu jest jak rock’n’roll… to nic nie powiedzieć! Czasami tempo jest zawrotne, jak obroty w Thermomixie. Dzieje się – oj dzieje.
Ślubu to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga starannego planowania i warto wiedzieć o podstawach.

Pierwszy taniec podnoszenie choreografia

Pierwszym krokiem jest ustalenie daty i budżetu. Następnie wybierzcie miejsce ceremonii oraz przyjęcia – to kluczowe elementy. Kolejnym etapem jest lista gości i wysłanie zaproszeń. Dobrze jest zarezerwować ekipę, która pomoże ogarnąć zdjęcia ślubne i film ślubny, zespół / DJa oraz pozostałe usługi.

Dalsze kroki to wybór strojów dla Pary Młodej i drużby/świadkowej, dekoracje oraz kwiaty. Menu weselne, tort i napoje również należy przemyśleć. Pamiętajcie o formalnościach prawnych – dokumentach i rejestracji ślubu. Nie zapomnijcie o planie transportu dla Was i gości.

Niebagatelna jest też papeteria ślubna – zaproszenia, podziękowania, numery stołów itp. W miarę ograniczonego czasu na organizację, warto rozważyć zatrudnienie konsultanta ślubnego, który pomoże w zorganizowaniu wszystkich detali.

jak dbać o związek

“Ja robię to, a Ty robisz to…”

Podział obowiązków w organizacji ślubu można dostosować do mocnych stron i preferencji Młodej Pary. To nie zasada… ale bardzo często się sprawdza —>

Pan Młody, dzięki swemu analitycznemu i ścisłemu umysłowi, może doskonale sprawować pieczę nad sprawami logistycznymi. To on może skoncentrować się na wyborze transportu, ustaleniu harmonogramu i dbałości o formalności.

Z drugiej strony, Panna Młoda, z naturalnym zmysłem estetycznym, doskonale nada się do kierowania aspektami związanymi z wyglądem i atmosferą ślubu. Zajęcie się dekoracjami, kwiatami, strojami i zaproszeniami pozwoli wyrazić jej kreatywność i wyczucie stylu.

Jednak warto pamiętać, że ostateczne decyzje powinny być wspólne i oparte na wzajemnym zrozumieniu i kompromisie. Planując razem główne elementy, takie jak miejsce ceremonii i lista gości, Para Młoda tworzy solidną podstawę dla udanej organizacji ślubu. Regularne rozmowy i otwarta komunikacja pomogą zminimalizować stres i osiągnąć harmonię w całym procesie planowania.

Ile kosztuje ślub cywilny poza urzędem stanu cywilnego

Organizer Panny Młodej = droga na skróty

Wyobraź sobie, że planujesz podróż z Warszawy do Szczecina. Z grubsza wiesz na mapie, gdzie znajdują się te miasta… ale czy intuicyjnie (bez patrzenia w mapę!) wsiądziesz do samochodu i pojedziesz najszybszą i prostą drogą?

Hmmm… coś mi podpowiada, że nie do końca. Kilka razy coś Ci podpowie, by zerknąć na mapę i upewnić się czy dobrze jedziesz.

Tym właśnie jest Organizer Ślubny – idealną mapą do zaplanowania i zorganizowania ślubu. Krok po kroku. Każdy zakręt, każda ulica nie będzie miała przed Tobą tajemnic. Od teraz cała podróż staje się łatwa i przyjemna.

pomocne checklisty do planowania ślubu - organizer ślubny

Co da Ci organizer weselny?

  • Oszczędność czasu: zapomnij o ‘googlowaniu’ wszystkich ślubnych tematów. Pobierasz organizer weselny w formie PDF, otwierasz go i w przyjemny sposób działasz krok-po kroku zgodnie ze wskazówkami. Proste? Otóż to.
  • Kontrola nad budżetem: możesz nie być mistrzem oszczędzania, od tego jest organizer. Zapisując wszystkie wydatki związane z usługodawcami oszczędzisz masę czasu… a i więcej zostanie w kieszeni na np. podróż poślubną.
  • Wygoda: zapomnij o noszeniu dużej teczki w torebce – MOŚowy organizer ślubny możesz pobrać w formie PDF i korzystać z niego na telefonie. Pewnie też cenisz komfort i szybkość załatwiania spraw.
  • Ekologiczność: Korzystanie z organizera ślubnego PDF oznacza brak potrzeby drukowania czegokolwiek. Kochasz naturę? My też – razem możemy dbać o środowisko.

Jakie są organizery ślubne do wyboru?

Najpopularniejszymi aktualnie są:

planer ślubny - od czego zacząć?

Co zawiera organizer ślubny – Mówię o ślubie?

planer ślubny opinie - organizer ślubny

Kiedy warto wybrać organizer weselny?

Nie ma zależności pomiędzy ilością miesięcy do ślubu, a korzystaniem z organizera. Często Panny Młode korzystają z niego zaraz po zaręczynach. Zdarzają się też takie, które potrzebują wsparcia na ‘ostatniej prostej’, by upewnić się, że wszystko mają pod kontrolą. Organizer z pewnością pomaga z wyprzedzeniem “rozłożyć siły” na cały maraton organizacji, tak by nie złapać zadyszki, a spokojnie po godzinach sukcesywnie realizować kolejne rzeczy:

1 etap: 18 – 12 miesięcy przed ślubem
2 etap: 11 – 7 miesięcy przed ślubem
3 etap: 6 miesięcy przed ślubem
4 etap: 5 miesięcy przed ślubem
5 etap: 4 miesiące przed ślubem
6 etap: 3 miesiące przed ślubem
7 etap: 2 miesiące przed ślubem
8 etap: 1 miesiąc przed ślubem
9 etap: 2 tygodnie przed ślubem
10 etap:
1 tydzień przed ślubem


4.3 83 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
8 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze
Kamila
10/04/2023 12:34

Świetny organizer! Najważniejsze informacje zebrane w jednym miejscu 😀 Udany zakup

Adam
28/11/2022 15:56

Super wpis

Adrianna
23/10/2022 14:54

Serdecznie polecam, mi pomógł zorganizować cały slub I wesele 🙂

Asia Pierzchała
17/02/2022 18:59

Super, polecam bardzo!

Regina
14/01/2021 15:53

Czy to dziwne, że jeszcze jestem na etapie zaręczyn, a już pobrałam ten organizer ślubny? 😄😄😄
Super, że można go pobrać za darmo!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Ania
07/01/2021 12:03

Po prostu ARCY-dzieło! Zastanawiałam się nad kupieniem drukowanego – jest kilka fajnych w Empiku, ale ostatecznie korzystam z MOŚowego i jestem super szczęśliwa 😊

Agnieszka
05/01/2021 11:40

Najlepszy organizer ślubny EVER!!! ❤️ ❤️ ❤️

Kasia
24/11/2020 15:11

Super organizer ślubny! Wszystkie informacje zebrane w jednym miejscu i w dodatku za darmo. Bezcenna pomoc każdej Pannie Młodej. Jestem gadżeciarą jeśli chodzi o apki w telefonie, dlatego wszystko, co można błyskawicznie wykorzystać za pomocą telefonu jest dla mnie strzałem w dychę! Dziękuję MOŚe – super robota ten planer ślubny <3

Blog

Sklep

Konto