Komu pomaga Mówię o ślubie? Polskie Radio Rzeszów – Wywiad

polskie radio rzeszów

Podobno nie ma przypadkowych spotkań i za takie też uważamy to. Z Szymonem Tarandą spotkaliśmy się po raz pierwszy podczas XV Podkarpackich Targów Ślubnych organizowanych w G2Arenie. Równo 3 miesiące później w słuchawce telefonu słyszymy: “Czwartek, godzina 11:30, do zobaczenia u nas. Polskie Radio Rzeszów”. Tymi słowami skończyła się rozmowa telefoniczna z Szymonem, który jest dziennikarzem w Polskim Radiu Rzeszów. W ten o to sposób zostaliśmy zaproszeni do audycji “Tu i Teraz”, podczas której mieliśmy okazję porozmawiać o ślubach i o naszych MOŚowych planach.

Polskie radio rzeszów

Polskie Radio Rzeszów

W trakcie rozmowy padło stwierdzenie, że jesteśmy prawą ręką Panien Młodych, czyli takimi przyjaciółmi od ślubów. W to mocno wierzymy i jakby się tak zastanowić, na czym zależy nam najbardziej, tworząc Mówię o ślubie, to bez wątpienia powiedzielibyśmy, że na Was. Na tej cudownej, zaangażowanej społeczności. I wiem, wiem, że brzmi to bardzo górnolotnie, ale naprawdę tak jest. Bo nic nigdy nie będzie w stanie sprawić nam takiej satysfakcji, jak Wasze opinie czy wiadomości na naszym Instagramie czy Facebooku – „robicie super robotę!”, „jesteście najlepsi”, „dziękuję, że jesteście”. To najlepsza nagroda za tę pracę, która – gdyby nie wykonywana z ogromnej pasji i miłości – nie miałaby najmniejszego sensu. Dlatego też z uśmiechem na twarzy pokonujemy kolejne wyzwania i odhaczamy kolejne etapy naszych MOŚowych założeń, planów i marzeń. I cieszymy się, że możemy robić to dla Was i z Wami! Dziękujemy, że jesteście.

polskie radio rzeszów

Jeśli nie udało Ci się wysłuchać audycji na żywo, to nic straconego. Polskie Radio Rzeszów opublikowało pełne nagranie wywiadu, w którym Szymon Taranda i Bernadeta Szczypta porozmawiali z nami – Dominiką Soją-Blat i Kamilem Tylutkim. Masz ochotę posłuchać?

KLIKNIJ TUTAJ I POSŁUCHAJ WYWIADU

Napisz komentarz


⭐ JAK Z TYMI WESELAMI? ⭐


________________

1 - Czy usługodawcy wliczają się w limit 150 osób na weselu?
2 - Czy usługodawcy muszą nosić maseczki na weselu?
________________Odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących Was pytań już w nowym odcinku na YouTube ❤️