Kalendarz Adwentowy dla Par

0 0 votes
Ocena artykułu

Adwent to czas oczekiwania, nadziei i radości, a kalendarz adwentowy to jeden z najbardziej klasycznych sposobów liczenia dni do Bożego Narodzenia, ale co by było, gdybyście wspólnie przeżywali tę magię jako para? Kalendarz adwentowy dla par to nie tylko sposób na śledzenie dni, ale także na budowanie więzi i tworzenie niezapomnianych chwil razem.

Kalendarz adwentowy dla par

Spis treści:

Własny kalendarz adwentowy 2024

Tworzenie wspólnego kalendarza adwentowego dla pary może być zarówno formą zabawy oraz satysfakcjonujące poprzez umacnianie związku. Istnieje wiele sposobów, aby spersonalizować kalendarz i sprawić, że będzie on wyjątkowy dla was obojga.

 • Projektujcie razem: Siądźcie razem przy stole z różnorodnymi materiałami do dekoracji, takimi jak kolorowe papierki, taśmy, kolorowe markery, naklejki i brokat. Razem stwórzcie unikalne wzory i zdobienia na pudełkach lub woreczkach kalendarza adwentowego. Możecie nanieść na nie Wasze inicjały, wspólne sentencje czy motywy świąteczne, które mają dla Was szczególne znaczenie.
 • Dodajcie elementy związane z Waszą historią: Wprowadźcie do dekoracji elementy związane z Waszą historią jako parą. Może to być mapka miejsc, w których byliście razem, zdjęcia z waszych podróży lub nawet wydrukowane cytaty lub wspólne dowcipy, które mają dla was szczególne znaczenie.
 • Wykorzystajcie Wasze umiejętności artystyczne: Jeśli jeden z Was jest bardziej zdolny artystycznie, pozwólcie mu wyrazić swoją kreatywność poprzez dekorowanie kalendarza adwentowego. To może być świetna okazja do wspólnego uczenia się nowych technik artystycznych i wspierania się nawzajem w twórczym procesie.
 • Pamiętajcie o detalach: To detale sprawiają, że kalendarz adwentowy staje się wyjątkowy. Dodajcie kokardki, małe dzwoneczki, cekiny lub inne ozdoby, aby dodać mu blasku i uroku. Nawet drobne dodatki mogą sprawić, że wasz kalendarz adwentowy będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.
Kalendarz adwentowy

Personalizacja kalendarza adwentowego to nie tylko sposób na stworzenie pięknej ozdoby świątecznej, ale także na budowanie wspólnych wspomnień i silnej więzi. Niech Wasza kreatywność i miłość do siebie ożywią każdego dnia adwentu, czyniąc go niezapomnianym i pełnym radości. Nie macie pomysłu jak zacząć? Możesz skorzystać z naszego – kalendarz adwentowy MOŚ:

Link do kalendarza MOŚ: https://www.mowieoslubie.pl/sklep/produkt/kalendarz-adwentowy/

kalendarz adwentowy pary

Kalendarz adwentowy z kosmetykami

W internecie popularne są inspiracje związane z kosmetykami na kalendarz, które raczej nie wiążą się bezpośrednio z kalendarzem dla Par… ale! Możecie to potraktować, jako wyzwanie prezentowe dla siebie. Mogą tam znaleźć się rzeczy, z których wspólnie skorzystacie danego dnia lub po prostu będą prezentami dla Was. Można tam włożyć:

 • perfumy
 • balsam do ciała
 • krem do twarzy
 • pomadkę
 • paleta cieni do powiek (dla kobiet)
 • lakier do paznokci (dla kobiet)
 • pomada do włosów (dla mężczyzn)
 • wosk do zarostu (dla mężczyzn)

i wiele więcej!

Codzienne otwieranie nowego okienka i odkrywanie jego zawartości sprawia niezwykłą radość i podekscytowanie. Taki mały prezent każdego dnia, który dodaje magii i uroku do okresu przedświątecznego.

kalendarz adwentowy z kosmetykami

Kalendarz adwentowy dla mężczyzn

Alternatywnie możecie rozdzielić na 2 osobne kalendarze: dla mężczyzny i kobiety. Ten dla niego może mieć w sobie nutkę męskości i rzeczy, które są mu bliższe.

Co można zawierać kalendarz adwentowy dla mężczyzn:

 • środki do pielęgnacji ciała
 • kosmetyki do brody
 • kosmetyki do włosów
 • gadżety do codziennego użytku np. notes, długopis, podstawka na telefon
 • stylowa zapalniczka (jeśli pali)
 • skórzana bransoleta
 • męska biżuteria

i wszystko, co związane z ‘męskim vibem’. Świetnie sprawdzają się małe próbki, które z jednej strony są symbolicznym prezentem, a z drugiej pozwalają sprawdzić dany kosmetyk, by zdecydować czy na stałe wprowadzić go do codziennego stosowania.

Kalendarz adwentowy dla mężczyzn to również świetny prezent na święta dla ojców, partnerów, braci czy przyjaciół. To idealny sposób, aby obdarować ich czymś, co sprawi im radość i pozwoli cieszyć się świątecznym nastrojem przez cały grudzień.

kalendarz adwentowy dla mezczyzn

Kalendarz adwentowy dla chłopaka

Jeśli Twój facet ma ok. 18-25 lat, to możesz rozważyć coś mniej ‘poważnego’ a postawić na bezpieczną formę w postaci słodkich prezentów lub elementów dotyczących jego pasji i hobby.

Co można znaleźć w kalendarzu adwentowym dla chłopaka? Odpowiedź jest różnorodna i zależy od wieku i zainteresowań, jednak zazwyczaj można spodziewać się znalezienia w nim gadżetów, narzędzi, zestawów do hobby, gier, słodyczy oraz innych atrakcyjnych produktów. To świetna okazja, aby codziennie odkrywać coś nowego i cieszyć się świątecznym nastrojem.

Kalendarz adwentowy dla kobiet

To niezwykła propozycja dla wszystkich pań, które lubią dbać o siebie i celebrować każdy dzień. Kalendarz adwentowy dla kobiet to nie tylko zestawienie kosmetyków, choć te także się w nim znajdą. To również drobne luksusy, inspirujące cytaty, smakołyki i małe akcesoria, które sprawią, że grudzień będzie jeszcze piękniejszy.

Bez względu na to, czy lubisz pielęgnować swoją skórę, eksperymentować z makijażem, czy po prostu cieszyć się smakiem dobrego herbaty, w kalendarzu adwentowym dla kobiet znajdziesz coś specjalnego dla siebie. To świetna okazja, aby odkrywać nowe produkty i celebrować swoją kobiecość w codziennych rytuałach.

Ponadto, kalendarz adwentowy dla kobiet to idealny prezent na święta dla Twoich bliskich lub dla samej siebie. To drobny gest, który dostarcza codziennej radości i sprawia, że okres przedświąteczny staje się jeszcze bardziej magiczny.

Wspólne cele i tradycje

Kalendarz adwentowy dla par to doskonała okazja do wspólnego planowania i celebrowania.

 • Ustalcie cele razem: Przed rozpoczęciem adwentu usiądźcie razem i porozmawiajcie o swoich celach na ten okres. Mogą to być cele związane ze zdrowiem, relacjami, rozwojem osobistym lub wspólnymi marzeniami. Następnie każdego dnia w kalendarzu adwentowym umieszczajcie małe zadania lub aktywności, które pomogą Wam je osiągnąć. To może być na przykład wspólne ćwiczenie, czytanie książki razem, medytacja lub dzielenie się tym, za co jesteście wdzięczni.
 • Twórzcie wspólne tradycje: Adwent to doskonały czas na tworzenie wspólnych tradycji, które będą cieszyć Was przez wiele lat. Może to być wspólne pieczenie ciastek, oglądanie ulubionych filmów świątecznych, spacer po okolicy podziwiając dekoracje świąteczne lub nawet robienie wspólnych zdjęć, które będziecie przechowywać jako pamiątkę. Niech te tradycje staną się integralną częścią Waszego kalendarza adwentowego i sprawią, że każdy dzień będzie pełen radości i wspólnych przeżyć.
 • Budujcie więź poprzez wspólne doświadczenia: Kalendarz adwentowy może być doskonałą okazją do budowania więzi poprzez wspólne doświadczenia. Każdego dnia planujcie aktywności, które będą Was zbliżać i umożliwią Wam spędzenie czasu razem. To może być romantyczny wieczór przy kominku, randka na lodowisku, wspólne gotowanie kolacji lub nawet po prostu wieczór spędzony na rozmowie i wzajemnym wsparciu.

Odkrywajcie razem nowe rzeczy

Kalendarz adwentowy dla par to także doskonała okazja do odkrywania nowych rzeczy razem.

 • Planujcie codzienne aktywności razem: Przed rozpoczęciem adwentu spiszcie listę nowych aktywności lub miejsc do odwiedzenia, które chcielibyście poznać razem. Mogą to być warsztaty gotowania, kurs tańca, wycieczka do muzeum, wspólny trening w klubie fitness lub nawet zwiedzanie okolicznych atrakcji. Każdego dnia otwierajcie kalendarz adwentowy i odkrywajcie, co przynosi Wam kolejny dzień!
 • Eksplorujcie Wasze pasje: Adwent to również czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Jeśli oboje macie jakieś hobby, które chcielibyście wspólnie eksplorować, wykorzystajcie kalendarz adwentowy jako pretekst do ich realizacji. Może to być wspólne malowanie, nauka nowego języka, gotowanie nowych potraw lub nawet tworzenie muzyki. Dajcie się ponieść kreatywności i cieszcie się procesem odkrywania nowych rzeczy razem.

Celebrujcie Waszą miłość

jak dbać o związek

Nie zapominajcie, że adwent to czas miłości i wspólnego przeżywania chwil. Wykorzystajcie kalendarz adwentowy jako pretekst do celebracji waszej miłości i więzi.

 • Codzienne miłe gesty: Każdego dnia umieszczajcie w kalendarzu adwentowym miłą notatkę dla partnera, wyrażając swoją miłość i wdzięczność za to, że jest przy tobie. To może być krótka wiadomość, wiersz, lub po prostu słodkie słowo, które sprawi uśmiech na twarzy Waszego ukochanego.
 • Wspólne uczestnictwo w tradycjach świątecznych: Boże Narodzenie to czas tradycji, dlatego nie zapominajcie o wspólnym uczestnictwie w nich. Śpiewajcie razem kolędy, przygotowujcie świąteczne potrawy, czytajcie wspólnie opowieści o Bożym Narodzeniu, a nawet organizujcie domowe przyjęcia dla bliskich. To są momenty, które będą budować waszą więź i sprawiać, że adwent będzie dla was jeszcze bardziej magiczny.
 • Pamiętajcie o sobie nawzajem: Wszystkie te aktywności są cudowne, ale pamiętajcie, że najważniejsze jest wspólne spędzenie czasu i dbanie o siebie nawzajem. Znajdźcie czas na romantyczne chwile we dwoje, na wspólne rozmowy i na wzajemne wsparcie. To właśnie Wasza miłość i zrozumienie dla siebie są największym darem podczas adwentu.

👰 Planer ślubny dla Ciebie

✅ Budżet
✅ Usługodawcy
✅ Harmonogram
✅ Pomocne checklisty
✅ Każdy etap: przed / dzień ślubu / po ślubie

planer ślubny pdf mówię o ślubie plan wesela
0 0 votes
Ocena artykułu
Powiadom o
0 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze