Zaznacz stronę

Jakie są najlepsze atrakcje weselne?

Mam mieszane uczucia, co do stwierdzenia, że ślub jest dla Państwa Młodych, a wesele dla gości, ale jednak zgadzam się z tym, że dobrze jest tym gościom zorganizować różne atrakcje, które urozmaicą zabawę i sprawią, że Wasze wesele będzie dla nich charakterystyczne, jedyne w swoim rodzaju i zapadnie im na pamięć naprawdę na lata. Jakie zatem atrakcje weselne warto wziąć pod uwagę? Poniżej możesz obejrzeć odcinek z naszego kanału ślubnego na Youtube:

Fotobudka

Wiadome! Właściwie w ostatnich latach można powiedzieć, że fotobudka na weselu to podstawa, jeśli chodzi o atrakcje weselne dla gości. Ale oczywiście nie musicie podchodzić do tego w tradycyjny sposób. Dziś macie możliwość rezerwacji fotobudek w formie lustra, w odrestaurowanym samochodzie, czy w ogóle postawić na jakieś tańsze odpowiedniki, takie jak INSTAX, HashtagPrinter, czy aplikację dla gości weselnych, którzy chcą robić zdjęcia telefonem – PicTime.

Wspólny taniec gości weselnych

Warto porozmawiać z zespołem muzycznym lub DJem, czy poprowadzi wspólny taniec, który będzie początkiem długiej zabawy na parkiecie. Ta opcja świetnie sprawdzi się dla miłośników tańca oraz (wbrew pozorom!) dla osób, które z tańcem są na bakier. Te pierwsze przełamanie lodów, chcąc nie chcąc sprawi, że Ci bardziej oporni zaczną się rozkręcać od pierwszych minut przyjęcia weselnego. Warto rozważyć.

wspólny taniec gości weselnych

Pokaz fireshow

Czyli bardzo widowiskowa opcja, dla odważnych par. Możemy mieć tu taniec z ogniem, żonglowanie, spacer po rozżarzonych węglach, czy połykanie ognia. Taki pokaz najlepiej sprawdza się w momencie, gdy zapadnie już zmrok, efekt ognia będzie jeszcze bardziej spotęgowany.

Zimne ognie

Często na Instagramie czy Facebooku można znaleźć mnóstwo zdjęć, na których Młoda Para wraz z gośćmi weselnymi trzymają sztuczne ognie. Niesamowicie proste, tanie i jednocześnie dające świetną okazję do kreatywnych ujęć reportażowych. Kreatywny fotograf ślubny czy filmowiec, wiedzą jak wykorzystać taką okazję.

Atrakcje weselne

Pokaz akrobatyczny

Jeśli wymyślne pozy akrobatyczne w wykonaniu Waszych pijanych gości wydają się być jednak niewystarczające, to zawsze możecie postawić na zawodowych akrobatów, którzy stworzą takie show, że gościom weselnym gały wyjdą, a szczena opadnie.

Iluzjonista

To atrakcja, która bardzo mi się podoba, głównie ze względu na swoją widowiskowość. Nie wiem, jak Wy ale dawno temu, oglądając Mam Talent, zawsze najbardziej rajcowały mnie właśnie pokazy iluzjonistyczne. Więc kiedy mogłabym mieć takie show na swoim weselu, to brałabym to z zamkniętymi oczami!

Animator zabaw dziecięcych

Must-have na liście „atrakcje weselne dla dzieci”! Dzięki takiemu rozwiązaniu – rodzice mogą w spokoju bawić się na Waszym weselu, Wy macie luzik, bo dzieci są pod kontrolą, a one same się nie nudzą, tylko mają zapewnioną moc atrakcji.

animator weselny

Malowanie piaskiem

Kolejna atrakcja znana głównie z programów typu talent show, ale! Z tego co pamiętam, to takie malowanie piaskiem zawsze przedstawiało jakąś smutną historię, co łapało za serce i choćby z samego tego faktu dostawało się trzy razy TAK. Jak więc ograć to na weselu? A no bardzo prosto! Niech artysta przedstawi Waszą historię miłosną! A jeśli to nagracie, to będzie to nie tylko atrakcja dla gości, ale też pamiątka dla Was na lata.

Karykaturzysta

Do dziś żałuję, że nie przyszło mi to do głowy, przy organizowaniu swojego ślubu i wesela. Jestem zachwycona tą atrakcją, bo jest prosta, ciekawa, zajmuje gości, a powstały rysunek może pełnić funkcję podziękowania dla gości.
TIP: Każdy rysunek możecie kserować i zostawić sobie kopię na pamiątkę.

O co spytać przed wybraniem atrakcji weselnych?

Jeśli zastanawiasz się, o co warto spytać firmę, która zapewni Wam atrakcje na wesele, to w każdej chwili możesz skorzystać z pomocnej ściągi, którą znajdziesz w naszym sklepie ślubnym. Lista 500 pytań do usługodawców ślubnych.


0 komentarzy

Wyślij komentarz

500 gotowych pytań – Ślubna umowa bez tajemnic

500 gotowych pytań – Ślubna umowa bez tajemnic

O co spytać przed podpisaniem umowy ślubnej? O co pytać fotografa ślubnego? Jakie są pytania do sali weselnej? Jakie są pytania do florystki o bukiet ślubny? Ślubna umowa bez tajemnic, czyli gotowa lista pytań, które warto zadać przed podjęciem ostatecznej decyzji i...

czytaj dalej
500 gotowych pytań – Ślubna umowa bez tajemnic

500 gotowych pytań – Ślubna umowa bez tajemnic

O co spytać przed podpisaniem umowy ślubnej? O co pytać fotografa ślubnego? Jakie są pytania do sali weselnej? Jakie są pytania do florystki o bukiet ślubny? Ślubna umowa bez tajemnic, czyli gotowa lista pytań, które warto zadać przed podjęciem ostatecznej decyzji i...

czytaj dalej