4 pomysły na prezent dla rodziców

prezent dla rodziców

Nasza niedawna wizyta w Hotelu Blue Diamond, była dla mnie inspiracją, by znaleźć kilka pomysłów na prezent dla rodziców, które będą związane z prawdziwym relaksem i odpoczynkiem. Bardzo często w wiadomościach otrzymuję zapytanie, “jakie pomysły na prezent dla rodziców są najlepsze?”. Nie ma jednej, gotowej odpowiedzi, bo charakter prezentu zależy od Waszych rodziców. Warto natomiast rozważyć takie pomysły na prezent, które mogą być nieco ciekawsze niż standardowy bukiet kwiatów oraz taniec w kółku do utworu “Cudownych rodziców mam”.

Jaki prezent dla rodziców?

Wierzę w to, że najlepszy prezent dla rodziców, to niekoniecznie najdroższy prezent. Moją misją jest pokazywanie, jak rozsądnie gospodarować swoim budżetem ślubnym, dlatego nie ważne ile planujesz przeznaczyć na prezent dla rodziców, warto abyś poznała różne możliwości i kreatywne rozwiązania. To z pewnością będzie pomocne na końcowym etapie, gdy wspólnie z narzeczonym będziecie podejmowali decyzję, na który prezent dla rodziców się zdecydujecie. Na #ślubnakawka omówiłam kilka pomysłów, które mogą Cię zainteresować:

Zabiegi upiększające i masaż dla rodziców

To coś, co lubi chyba każdy z nas, bez względu na wiek i staż związku. Razem z mężem od jakiegoś czasu, wybieramy zawsze właśnie wspólny wypad za miasto, by świętować różne, ważne dla nas okazje – święta, urodziny, czy rocznic i bardzo polecamy to rozwiązanie. Daje nam to możliwość, by spędzić czas ze sobą, zresetować się, zebrać myśli i naprawdę odpocząć. Wierzę, że taki pomysł będzie świetny, jako podziękowania dla rodziców, czy nawet prezent dla świadków, w ramach wdzięczności za zaangażowanie w przygotowania ślubne.

prezent dla rodziców spa

Voucher na romantyczną kolację

Coco Chanel powiedziała kiedyś, że “moda przemija, a styl pozostaje”. To zdanie idealnie odwzorowuje kolejną propozycję, która jest równie świetnym pomysłem jako prezent ślubny dla Pary Młodej. Romantyczna kolacja we dwoje jest zawsze trafiona w dychę! Nie ma nic piękniejszego niż widok Twoich rodziców siedzących przy jednym stoliku, patrzącym sobie prosto w oczy w otoczeniu romantycznej świecy i degustujących lampkę wina. Bądźmy ze sobą szczerze – za te wszystkie lata z Tobą, powinnaś ich nosić na rękach! Polecam jedynie wcześniej uzgodnić z restauracją, co wchodzi w skład vouchera lub uzgodnić konkretną sumę do wydania przez Waszych rodziców.

Romantyczny weekend w hotelu

Hotel Blue Diamond strefa relaksu

Wiele hoteli oferuje tzw. całodniową usługę zabiegów upiększających. Takie podziękowanie dla rodziców jest wisienką na torcie, którzy bardzo często pomagają Wam w organizacji ślubu, mając na głowie swoje obowiązki (często zawodowe), a przy tym niesamowicie stresują się na samą myśl o tym dniu. Tak! Bardzo często zdarza się tak, że to rodzice są bardziej przejęci niż Młoda Para, szczególnie, gdy ślub bierze ich jedyne dziecko. Wtedy ten moment ma charakter niesamowicie symboliczny. “X” lat temu, to oni stali na ślubnym kobiercu, a teraz przed ich oczami będziesz Ty – to ogromne przeżycie emocjonalne. Teraz zastanów się, jak często Twoi rodzice mają okazję wyskoczyć na taki wspólny wypad, podczas którego nie muszą o niczym myśleć i mogą oddać się całkowitemu relaksowi… no właśnie. Pewnie tak jak większość naszych rodziców, zawsze zabiegani, zawsze coś, nigdy nie ma czasu na odpoczynek. To zdecydowanie będzie dobry prezent dla nich.

Voucher do strefy relaksu

Zabiegi upiększające, to jedno, a strefa relaksu, to drugie. W tej opcji możesz wysłać rodziców na strefę, która ma w sobie jacuzzi, bicze wodne, sauny i inne wodne atrakcje w jednym. Taki wypad jest jednocześnie połączeniem relaksu, ale również ma pozytywny wpływ na regenerację całego ciała. Takie przyjemne z pożytecznym. Niektóre strefy relaksu dysponują nawet barem umieszczonym w wodzie, co sprawia, że w fenomenalnych warunkach będą mogli wspólnie zrelaksować się z kieliszkiem ich ulubionego drinka. Ahhh… sama im już zazdroszczę. Zabiegi upiększające, które podałam, jako pierwszą propozycję na prezent dla rodziców mogą być idealnym uzupełnieniem tego pomysłu, wówczas gdy Hotel, do którego ich wyślecie posiada taką ofertę w swoim pakiecie.

Hotel Blue Diamond, Prezent dla Państwa Młodych

Leave a Reply