Zaznacz stronę

Nasza niedawna wizyta w Hotelu Blue Diamond, była dla mnie inspiracją, by na tematy około ślubne spojrzeć nieco szerzej i – jak to zwykle ze mną bywa – podejść do niektórych spraw nieszablonowo i nieco sentymentalnie. Wyobraziłam sobie, jakie to mogłoby być fajne mieć jedno, konkretne miejsce, które kojarzyć się nam będzie z naszą miłością i do którego z przyjemnością będziemy wracać, by świętować jakieś ważne dla nas wydarzenia. Szperając też po internecie utwierdziłam się w przekonaniu, że właściwie w każdym regionie Polski jesteśmy w stanie znaleźć takie kompleksowe miejsce, gdzie możemy zorganizować nie tylko przyjęcie weselne, ale także wieczór panieński/kawalerski, wybrać się na romantyczną kolację, przenocować naszych gości, czy zapewnić sobie relaks przed i po ślubie. A co gdyby tak wykorzystać niektóre z tych możliwości i stworzyć z nich prezent dla naszych bliskich?

Day Spa

Biorąc pod uwagę fakt, że czas przygotowań do ślubu jest nierzadko wyjątkowo stresujący, to zapewnienie (w ramach na przykład prezentu na wieczór panieński/kawalerski) przyszłym Państwu Młodym odskoczni i odrobiny relaksu, wydaje się być naprawdę dobrym pomysłem. Szczególnie jeszcze, jeśli będą mogli taki dzień w SPA wykorzystać jednocześnie. Wtedy nie dość, że oddadzą się przyjemności w rękach specjalistów, to jeszcze będą mieć okazję, by spędzić wspólnie czas. 

Day Spa może być też świetnym pomysłem na prezent, w ramach podziękowań dla rodziców, bo powiedzcie szczerze – kiedy ostatni raz Wasi rodzice pozwolili sobie na taki wspólny wypad?

Hotel Blue Diamond

Voucher na kolację

Przed ślubem, kiedy wiele się dzieje i każdy grosz się liczy, często bardzo trudno jest znaleźć czas i pieniądze na wspólny wypad na miasto, żeby tak po prostu pobyć ze sobą. Wtedy voucher na kolację dla przyszłych Państwa Młodych (w ramach na przykład prezentu na wieczór panieński/kawalerski), lub dla świeżo upieczonych Nowożeńców (w ramach na przykład prezentu ślubnego) będzie na pewno trafionym prezentem.

Romantyczny weekend w hotelu

To coś, co lubi chyba każdy z nas, bez względu na wiek i staż związku. Razem z mężem od jakiegoś czasu, wybieramy zawsze właśnie wspólny wypad za miasto, by świętować różne, ważne dla nas okazje – święta, urodziny, czy rocznice i bardzo polecamy to rozwiązanie. Daje nam to możliwość, by spędzić czas ze sobą, zresetować się, zebrać myśli i naprawdę odpocząć. Dlatego też taki prezent będzie świetnym pomysłem i dla Państwa Młodych, i jako podziękowania dla Rodziców, czy nawet dla Świadków, w ramach wdzięczności za zaangażowanie w przygotowania ślubne. 

Voucher do strefy relaksu

Czyli najbardziej uniwersalny pomysł na prezent, który idealnie sprawdzi się na wieczorny wypad w samotności – by pozbierać myśli; na całodniowy relaks z drugą połówką – by po prostu pobyć razem, lub z paczką znajomych – by poimprezować w ciekawych okolicznościach (niektóre strefy relaksu dysponują nawet barem umieszczonym w wodzie!); na pozbieranie się po weselnej nocy dla wszystkich gości – by zregenerować siły po wymagającym (bądź, co bądź ;)) weekendzie, a jednocześnie przedłużyć sobie świętowanie w dość nietypowym miejscu. No bo pomyślcie sobie – czy ktoś wcześniej wpadł na pomysł, by poprawiny zorganizować w takiej strefie relaksu, z basenami, saunami, czy jacuzzi?

Hotel Blue Diamond, Prezent dla Państwa Młodych

A co Wy myślicie o prezentach w takiej formie? Bylibyście zadowoleni z takiego rozwiązania, gdyby to Was ktoś obdarował w ten sposób?

_____

PS. Na naszym YouTube znajdziecie też wywiad z Asią Siutą, specjalistką w SPA w Blue Diamond, która opowiedziała nam trochę o pielęgnacji przed i po ślubie: